Ömer Sağıroğlu, kritik maç öncesi konuştu: "Sonuç ne olursa olsun..."

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor'un Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacağı karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Ömer Sağıroğlu, kritik maç öncesi konuştu: "Sonuç ne olursa olsun..."

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor Süper Lig'in 13. haftasında sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Kritik müsabaka öncesi Haber61'e açıklamalarda bulunan Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, "Taraftarımızı stadyumumuza davet ediyoruz. Bu önemli müsabakada onlardan sahadaki 12. adam olmasını bekliyoruz." dedi.

Fenerbahçe ile geçmişte oynanan müsabakalarda yaşanan olayların artık yaşanmaması gerektiğini belirten Sağıroğlu, "Sağduyulu bir şekilde karşılaşmayı bekliyoruz. Sahamızda Fenerbahçe yenmek istiyoruz ama sonuç ne olursa olsun sahamızda ceza yemememiz gerekiyor" açıklamalarında bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 09:17


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yilmaz topal
Yilmaz topal - 4 hafta Önce

Adamin mactan umudu yok . Sen kendi sahandaerzurumu bursayi yenme malatuadam 5 ye. Kafana gore oyunculari kadro disi birak sahaya taraftari cagir nasil olsa kaybedecegiz niye gelsin taraftar

acaip trabzorsporlu
acaip trabzorsporlu - 4 hafta Önce

dalga geciyorlar

Kürşad
Kürşad - 4 hafta Önce

Arkadaşlar şu kazim fener rumuzlu arkadaş provakatör. Aklı sıra Trabzon taraftarını provake etmeye çalışıyor.Sadece gülüp geciyorum yorumlarına sizde öyle yapın.Bunun gibiler yıllarca aynı taktiği yapmış kendilerini zeki zanneden sark kurnalarıdır.

Kaan Alp
Kaan Alp - 4 hafta Önce

Fenere yenilmenin zeminini hazırladınız zaten...

Gürhan
Gürhan - 4 hafta Önce

Habere bakarmısın, “ceza yememiz gerekiyor” . Hazırlayan da okumamış

Kaan Bilge
Kaan Bilge - 3 hafta Önce

Burada olumsuz yorum yapanlar, destek olacak yerde köstek olanlar, bu takım fenerbahcçeyi yenerse yüzleri kızaracak mı? Sanmıyorum. Utanmadan sevineceklerdir üstelik. Sizin gibi taraftar olmaz olsun.
Yönetim öncekilere nazaran cesur davranıp çok doğru bir kararla çıbanbaşlarını kadro dışı bıraktı. Tam destek olma zamanı.

yakup
yakup @Kaan Bilge - 3 hafta Önce

niye trabzonsporun galibiyetiyle milletin yüzü kızarsın? sayın yönetici diyorki zaten yenileciğiz ey taraftarım sizin yüzünüzden inşAllah ceza almazyız demişler bey efendiler.

yakup
yakup - 3 hafta Önce

adama bak yenilgi hiç önemli deyil. adamların derdi mani mani mani

Kazım fener
Kazım fener - 4 hafta Önce

Sonuç belli trabzonu yeneceğizzzz başka yol yokkk ali palabıyık da geldi mi tamamdr bu iş :)))


banner421

banner426

banner432

banner443

banner441