vardallar

Olcay Şahan için son 2 gün

Olcay Şahan için kritik günler. Transfer sezonu yarın sona erecek. Bu süre içinde Olcay hakkında çıkacak son karar merakla bekleniyor.

Trabzonspor 30.01.2019, 07:56 30.01.2019, 09:05
Olcay Şahan için son 2 gün

Transfer tahtası açılan ve kadrosunu güçlendirmek adına yoğun mesai harcayan Ankaragücü’nün, Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan Olcay Şahan ile temas kurduğu iddia edildi.


Ancak 31 yaşındaki futbolcunun, teknik direktör Ünal Karaman ile bir araya gelmeden karar vermek istemediği ve bu nedenle teklifi henüz değerlendirmediği öne sürüldü. Tecrübeli futbolcunun, bugün Karaman’la görüşmesi ve geleceğini netleştirmesi bekleniyor.


Yorumlar (15)
necati 3 yıl önce
bak sosa beşiktaş beşiktaş diyor mu? olcay ise heryerde beşiktaş diyor, kartal pençesi yapıyor. TS da oynuyorsa TS diyeceksin. Ünal Hocama güvenim tam. En doğru kararı verecektir
DUMANOĞLU 3 yıl önce
FATİH TEKKE BEŞİKTAŞ TA TRABZONSPOR LUYUM DERKEN RAHATSIZ OLDUN MU? OLMAYACAKSIN. BU ADAM DA BEŞİKTAŞLI BU SEBEPLE KADRO DIŞI KALIP GÖNDERİLMESİ Mİ GEREKİYOR? BAŞKA BİR SEBEP VARSA O AYRI, ŞUAN MALİYETİ VS KONUŞULABİLİR, ONUN DIŞINDA OLCAY GÖREVİNİ HELE İLK GELDİĞİ SENE İTİBARİYLE YAPMIŞ BİR OYUNCUDUR. DAHA FAZLASINI BEKLEYEBİLİRİZ. AMA KARTAL PENÇESİ BİLMEM NE ÜZERİNDEN, SEBEP ARAMAK GEREKSİZ. ŞUAN TAKIMDA ONA TECRÜBESİYLE İHTİYAÇ VAR AMA MALİYETİ SEBEBİYLE YÖNETİMİN ALDIĞI KARARA DA SAYGI DUYUYORUM. BENCE ORTA YOL BULUNABİLİRSE İKİ TARAF İÇİNDE İYİ OLUR...
Osman KURT 3 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor. Bırakın da kararı Ünal hoca versin...
Aşkı trabzon 3 yıl önce
Ya şu Olcay'ı oynatın takımda sakatlıklardan adam kalmadı.
Ömer Faruk 3 yıl önce
Yeter ya nedir bu hocanın ve yönetimin Olcay inadı? Adam oynamak istiyorum diyor fedakarlıkta yapıyor takımda oyuncu yok yeter artık oynatin şu adamı.
ahmet çiçekci 3 yıl önce
hem hocaya sövecek hem de konuşmak isteyecek.
Niye transfer edildiğini bir türlü anlamadığım futbolcu; 10 metre yanındaki adama pas atamıyor. bence arkasına teneke bağlanıp gönderilmeli.
Murat 3 yıl önce
Takımda oyuncu kalmadi transfer yasaği var bunlar hala olcayi nasil gondeririz kimse veririz onun hesabını yapiyor. Verin adamin parasini gonderin ozaman. Adam istese 50 kere trabzonsporu sıkıntıya sokardi para için. Gikini cikarmadi. Ünal hoca kendi cikar oynar artik. Yakinda yedek klubeye alacak topcusu kalmicak elinde haberi yok
Trabzonlu 3 yıl önce
Bence şans verilmeli eksik çok bırakın oynasın kalmak istiyo şans verin hak ediyo bence
Mustafa ergül 3 yıl önce
Olcay bu takımda iş yapar lütven ünal hocam nedir bu olcay sorunu seviyoruz seni canım hocamız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@