Olcay Şahan gitmemek için direniyor

Trabzonspor'da yolların ayrılmak istendiği Olcay fesih tekliflerini kabul etmedi.

Olcay Şahan gitmemek için direniyor

Advertisement Advertisement

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın raporu doğrultusunda kadro dışı kalan Olcay Şahan, yönetimin sözleşme fesih teklifini bir kez daha reddettiği belirtildi.

Trabzon'da tek başına idman yapan Olcay, takımda kalmak istediğini ve performansını yükselterek mücadele edeceğini söylemişi. Fırtına ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Olcay, yıllık 1 milyon 700 bin euro alıyor.
.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay
Oktay - 4 ay Önce

Kulübün Ekonomik durumu ortada.Lakin çağirin Olcayi,yillik kazandiğindan makul bir idirim isteyin,Olcay karakteri düzgün biri.Belki kabul eder.Futbolcu olarak da kötü değil.

Ergün Çorum
Ergün Çorum - 4 ay Önce

Bence kaliteli ücretinde indirm istenip oynatılmalı oynamak istiyorum diyor .

ahmet mete
ahmet mete - 4 ay Önce

gitmek istemeyen adamın başımız üstünde yeri vardır kalsın iyi bir yedek ve sorunsuz bence indirimi kabul eder takımda kalsın tam bir lider oyuncu seviliyoda

Ozgur ata
Ozgur ata - 4 ay Önce

O zaman ucretinde indirim yap, kac zamandir kotu performansina ragmen dunyanin parasini aldin, ya kazandigini hakket, ya da hakkettigin kadar kazan

Cancan
Cancan - 4 ay Önce

Olcay fiyat indirimine gidecektir ve kalacaktir

adnan
adnan - 4 ay Önce

kalsin busahatten sonra alinacak topcu olcaydan iy de olmaz kalsin zaten yasak var alter natif olarak kullanilir golcu ozelligide var bence kalmali

Türk 1461
Türk 1461 - 4 ay Önce

Herif hiçbir maçta faydalı oynamadıgı halde hiç tepki görmüyor. Çünkü maçtan sonra tribünlere 3lü çektiriyor vs bu şekilde başarısızlığını gizliyor. Bizim saf taraftar da bu tuzağa düşüyor hala kalsın diyenler çıkabiliyor. Düşmeyin artık şu istanbul uyanıklarının tuzağına! Çuvalla para kazanıp her maçta yatıyor!

Ali Veli
Ali Veli @Türk 1461 - 4 ay Önce

Türk 1461 sonuna kadar katılıyorum sana, hala anlamsız yorumlar. Belki komik olacak, belki paranoyakça kabul edilecek ama sanki özellikle bi övme var. Adam sanki bulunmaz hint kumaşı, geldiği sezon BJK maçına kadar oynadı, sonrasında yok adam, kendi de biliyor aldığı bu ücreti başka bir takımdan alamayacağını ve buraya yazıyorum, onur, burak alacaklarının bir kısmını bıraktı gitti, bu ise gelecek yıl ki alacağını da koparmanın peşinde, ayak yapıyor yalandan. Sonunda gelecek yıl ki alacağını da isteyecek.

Embiya
Embiya - 4 ay Önce

Hiç belli olmaz yıldız olabilir takimda


banner426

banner204