Olcay Şahan 40 yıllık Trabzonlu gibi

Bordo mavili takıma çok çabuk ısınan Olcay önemli katkı sağlıyor

Trabzonspor 16.03.2017, 11:45
Olcay Şahan 40 yıllık Trabzonlu gibi

Trabzonspor'un yakaladığı çıkışta önemli rolü olan Olcay Şahan, Beşiktaş'tan transfer olduğu dönemde kendisine inanıldığını ve büyük bir öz güven aşıladığını belirtti.


Bordo-mavili forma ile 1 gol atıp 5 asist yapan 29 yaşındaki oyuncu, sezonun ikinci yarısında mağlup olmayan tek takım olduklarını belirterek, "İnşallah böyle devam eder ve milli araya da galibiyetle gireriz. G.Saray derbisine de bu bilinç ve arzu ile bakıyoruz. Trabzon'da mutluyum ve ailem de mutlu. Bu da başarıyı getiriyor" diye konuştu. Olcay, takımda inanılmaz bir arkadaşlık ortamı olduğunu ifade ederek, "Hocam ve başkanım bana çok büyük öz güven verdiler. Ben de onlara sahada karşılığını vermek istiyorum. Ruh transferi demeyelim de ruhlar transferi diyelim. Çünkü gelen transferlerin hepsi nokta atışlardı. Bu yüzden takım daha başarılı oldu ikinci yarıda. Gelecek yıl daha iyi olacağız" dedi.

Fotomaç


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
memati 4 yıl önce
olcay adamdır
Metin K. 4 yıl önce
Olcay gibi bir oyuncuyu her takim ister,cünkü morali hep üstün seviyede hatta arkadaslarininda böylelikle moralioni yükseltiyor. Her Takima bir OLCAY lazim. Bravo cocuga aldigi para annesinin sütü gibi helaladir...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@