Okay hedefini açıkladı

Trabzonspor’un genç oyuncusu Okay Yokuşlu, hedefinin A Milli Takım’a seçilerek EURO 2016’da boy göstermek olduğunu açıkladı.   Şu anda performansının takıma seçilebilmek için yeterli olmadığını ancak çalışmalarını bu doğrultuda sürdürdüğünü belirten 21 ya

Trabzonspor 07.02.2016, 08:26
Okay hedefini açıkladı

Trabzonspor’un genç oyuncusu Okay Yokuşlu, hedefinin A Milli Takım’a seçilerek EURO 2016’da boy göstermek olduğunu açıkladı.
 
Şu anda performansının takıma seçilebilmek için yeterli olmadığını ancak çalışmalarını bu doğrultuda sürdürdüğünü belirten 21 yaşındaki orta saha, “En büyük arzum EURO 2016’ya gitmek. Performansım şu an yeterli değil acak bunun için fazla çalışma yapıyorum. İnşallah toparlanacak, takımına ve milli takıma katkı sağlayacağım” diye konuştu.
Yorumlar (6)
Reis 5 yıl önce
Değil EM2016 sen bu performansla anca ptt de oynarsın
Tomar 5 yıl önce
Sen bu futbolla televizyondan izlersin
ts li 5 yıl önce
Bu adamda yetenek var ama ts cok daginik takim oldugu icin kayboluyo.ayagi duzgun gucu kuvveti teknigi fena degil.ama bu ts ye messi ronaldo gelsin oynayamaz elestrilirler cunku takimin kimyasi bozulmus
Alexander the great 5 yıl önce
BU çocuk ts yerine bursaya yada beşiktaşa gitseydi bu adamı elimizden nasıl kaçırdık diye hayıflanıyor olacaktık.takım üç pas yapamıyor herkes ayrı telden oynuyor okay ne yapsınn?
adil türk 5 yıl önce
Yanındaki adamı markaj edemezsen böyle golu yersin.

Gençsin ve çok çalışıp tecrube konusunda ve hızlılık kondisyon konusunda kendini gelilştirirsen adam olursun.
Şimşek 5 yıl önce
Çok ağırsın çok büyük takım oyuncusu şu an için değilsın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@