Obi Mikel’den Trabzonspor mesajı

Obi Mikel Trabzonspor için mesaj yayınladı.

Trabzonspor 30.07.2020, 23:14 30.07.2020, 23:18
Obi Mikel’den Trabzonspor mesajı

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’un eski oyuncusu John Obi Mikel, bordo mavililerin Türkiye Kupasını kazanması sonrasında mesaj yayınladı.

Pandeminin yeni başladığı dönemde takımdan ayrılan Mikel sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda “Tebrikler Trabzonspor kupayı kazandı. Aferin çocuklar ve şehir bunu hak ediyor.” İfadelerine yer verdi.

Obi Mikel’den Trabzonspor mesajı


 

Yorumlar (4)
61s 6 ay önce
Ulan mikel sende bizi yarı yolda koydun şimdi yalandan tebruk etme midemizi bulandırma biz bize yeteriz kadroyu bozma başkan gerisi teferruat artık önümüze bakalım 21 takımlı lig bekliyor kanga ve sağlam iki stoper ve 1forver alın yeter evdekileri kollayın
Kemal SAKA 6 ay önce
Ayrıca bir hakeden de yönetim Obi. Başkanı havaya atan oyuncuları gördün mü? Yoksa o esnada tırnaklarınımı yiyordun "nerden uydum Falcoaya" diye... Eee insan kendi takımına uyacak, başka takım taklavata değil. Takım, taraftar, yönetim vb. Bir bütündür Obicim öğren, koymayın artık şu hizipçileri buraya; yok tweet atmış bilmem ne! Adam hala kulüp bile bulamadı. TS'u yarı yolda satan oyuncunun tweeti haber değeri taşımaz. Gözü arkada, uğraşıyor geri gelir miyim? Takımını yarı yolda satana hiç geri döner de bakar mı o camia. İnsanları saf yerine koyma. Git başka yerde piyasa yap. Bu şehir senden daha fazlasını hak ediyor, ve sahip. Adios "kayıp-kaçak" Başka kapıya. Burdan sana kontrat çıkmaz.
lazon 6 ay önce
korkak, satıcı. TS u yarı yolda bıraktın. 1 dönem sana katlandık. tam verimli hale geldin defolup gittin. tebriğini al .....
SENİN OLSUN !... 6 ay önce
Tebriğin de senin olsun, mesajın da. Canın tatlı senin, tek canı kıymetli sensin...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@