7m


7m

hyundai

“O kararı TFF değil Trabzonspor Genel Kurulu aldı”

Başkan Ahmet Ağaoğlu Haber61'e açıklamada bulundu

Trabzonspor 17.07.2018, 17:25 17.07.2018, 17:50
“O kararı TFF değil Trabzonspor Genel Kurulu aldı”

Haber61 Spor Servisi

Türkiye Futbol Federasyonu’nun kulüplerde gerçekleşen borçlanmaların önüne geçebilmek için borcu yapan yönetimlerin bu bedelleri karşılaması gerektiğine yönelik çalışma yaptığı iddialarına yönelik olarak  Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Haber61’e açıklamalarda bulundu ve  “ O kararı TFF değil Trabzonspor Genel Kurulu aldı” dedi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilirken genel kurulu hatırlatan Ağaoğlu “ Tüzükte 84. Maddeye eklenen düzenlemeyle birlikte bahsi geçen kararı Trabzonspor almıştır. “ ifadelerini kullandı.

TÜRK FUTBOLUNDA BİR İLK

 Türk futbolunun zirvesindeki isimlerin de bu konuyu kendi aralarında görüştüğünü dile getiren Ağaoğlu “bakanlıkta müşavirler, genel müdür yardımcıları vs hepsi bir araya geldi. Trabzonspor’un bu maddeyi genel kuruldan nasıl geçirdiği konuşuldu. “Bu Türk futbolunda bir ilk, biz de bunu kulüpler yasasına eklemek için uğraşıyoruz” şeklinde konuşmalar oldu.” İfadelerini kullandı.
 


Yorumlar (6)
Engin erkoç 4 yıl önce
Ağaoğlu 10 yıl önce başkan olmalıydı.hükümet yanlısı sefil zihniyetli son iki başkan Trabzonsporu yedi bitirdi
şehzade 4 yıl önce
Madem tff bu kadar Türk futbolu nu düşünüyor zamanı geçmiş yabancı çöplüğüne dönen ligin yabancı sayısını azalt dünya kadar paralar bunara gidiyor hiç değilse en kötü 3 yedek yabancıyı azalttsınlar bunu bile yapmazlar çünkü iyi niyetli değiller türk futbolunun en büyük düşmanları bugün futbolu yönetenlerdir
Ercan Arslan 4 yıl önce
Türk futbolu mevcut TFF Yönetimi oluşumu ve Menejerlerin ağırlığından kurtulmadıkça ufak tefek çıkışlar dışında bir yere gelemez.
ŞEHZADE 4 yıl önce
Futbolcu nasıl korumaya alınmışsa Futbol takımlarıda korumaya alınmalı.Yeni düzenlemeler yapılarak sistem sağlam bir çarka dönüştürülmeli.Futbolcu ve Takımlar açısından yeni düzenlemeler şart.
Ali 4 yıl önce
Başkan devamlı kulübün mali yapısı ile ilgili yorum yapıyorsunuz.biliyoruzki önceki yönetimlerin yanlış transferleri yüzünden kulüp bu hale geldi.ama birazda transfer işine kafa Yörsaniz iyi olur taraftar sahada başarı gelmezse hedefteki isim olursunuz
Agasar 4 yıl önce
İyi hoşta senin cebinden lira çıkmıyo avukat mısın savcımızın stoper yok stoper Ağaoğlu Hacısalihoğlu sümer bu el bomba sı birinizde patlıcak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@