7m

7m

hyundai

Nwakaeme’de son durum! Ne zaman imzalayacak?

Trabzonspor’da Nwakaeme’de son durum.

Trabzonspor 07.04.2022, 21:22 07.04.2022, 21:38
Nwakaeme’de son durum! Ne zaman imzalayacak?

Trabzonspor, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Nijeryalı yıldız futbolcu Anthony Nwakaeme ile yeni sözleşme imzalamak için görüşmelerini sürdürüyor.

Oyuncu ile büyük oranda anlaşma sağlanırken henüz resmi sözleşme imzalanmadı.

Nwakaeme ile Gaziantep maçı sonrasında sözleşme imzalanması bekleniyor. 

Haber61 - Spor Servisi - 
 


Yorumlar (10)
dev 1 ay önce
ya kabak tadı verdi bu iş ya. verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder saygılarımızı sunarız göndeririz. artık bu adamın haberlerini okumak istemiyorum. yönetim veya bu adamda hata kim olduğuna bakmıyorum da seneye şampiyonlar ligi kadrosu nasıl olacak. nwakeme beşiktaş maçında döküldü .avrupa maçlarında öyle adamın ayağında dolaştırmasına müsade etmezler. tabi hedefte önemli avrupayamı önem verecez yoksa sallayıp elenip gelip ligemi odaklanacaz. bu adamın olduğu kanat avrupada iş yapmaz.
oflu 1 ay önce
bunlar gidipte sonunun ne olduğu belli olan futbolculardan hiç mi örnek almıyor. ne insanlara değer veriyoruz ya...
Ömer 1 ay önce
Kimse Trabzonspor'dan büyük değil. Nazını çekecek değiliz. Herkesin yeri doldurulur. Bizden gidenlerin hali ortada. 1 yıl sonra yalvarır yarı parasına geri gelmek için.
Tr 1 ay önce
Çok ısrar etmenin de gereği yok. Teşekkür ederiz. Yolu açık olsun
mehmet ali pehlivan 1 ay önce
bırakın gitsin vakame asla takım oyuncusu değil günümüz futbolunda kollektif futbol oynayan takımlar başarılı oluyor vakame gibi şahsi futbol oynayan fulbolcuları bjk macında gördük üzerine iki kişi pres yapdımı kilitleniyor
Artvin li 1 ay önce
Her hafta aynı hikaye ligde faydalı ama hedef Avrupa ise okadar büyütülmesine gerek yok
Erdem 1 ay önce
Nwakaemenin kalacağını hiç mi hiç zannetmiyorum. Bu aşamadan sonra bizim taban ücretimizi kabul ederek kalırsa hem sevinirim hem de şaşırırım. Anlaşmak istediğin adamla sözleşme işini son ana bırakmayacaksın çünkü bonservis vermek istemeyen bir sürü takım var, onlardan biri araya girip adamı kapıyor. Djaniny ile de ya şimdi anlaşın ya da kendisine kulüp bul diye belirttin. O da Nwakaeme gibi serbest kalacak.
Nihat 1 ay önce
Ya arkadaş sezon başladığından beri aynı terane siz yazmatan usanmadınız biz okumaktan nedir bu Nwakaeme gidecekse gitsin Alexander Sörloth gitti de ne oldu
giden gitsin adam yokları oynuyor.Hergün yeni bir oyuncuyu transfer ediyorsunuz yok TS şampiyon olsun istemiyormusunuz
KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM. 1 ay önce
Adam futbolunun son dönemine girmiş. O takım, bu takım diye bakmıyor bence. Biz çok duygusal düşünüyoruz. Adam son bir piyango peşinde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@