banner526

banner533

banner513

"Nwakaeme oynayamıyor günah değil mi?"

Erman Toroğlu, Nwakaeme'nin cezasına dikkat çekti

Trabzonspor 01.02.2020, 12:10 01.02.2020, 12:13

Eski hakem Erman Toroğlu, Trabzonspor'lu Nwakaeme'nin Fenerbahçe maçında cezası nedeniyle oynayamayacak olması ile ilgili konuştu.

 Toroğlu, "Nwakaeme bir kırmızı kart gördü, yüzde yüz haksız. Demek ki VAR'ın çıkışında bir sakatlık var. Bir haksızlık var bunun VAR ile çevrilmesi lazım. Nwakaeme oynayamıyor, günah değil mi? Çok maçta yapabilirim bunu o zaman sinirlendiririm oyuncuyu gösteririm sarı kartı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Hasan 9 ay önce
Günah dine inananlar için. İnanmayanlar ya da dini kendine uyduranlar için değil. Bunlar hiç ölmeyecekler gibi yaşıyorlar. Ey tff bir gün hepiniz öleceksiniz. Bizim tarafımızdan hiç de iyi anılmayacaksız.
turker yilmaz 9 ay önce
dunyanin hic bir yerinde bizim ligler gibi ayar yapilan bir yer yok sari kark gosteriyor haksiz yere olmadi aldattin diye kirmizi kart gosteriyor iste bu bizim futbol analyisimiz bu rezillikleri cok gorduk eskiden hala bizans oyunlari devam ediyor gun gelir hesabi sorular kimsenin ettigi yanin da kalmaz su anadolu takimlari biraz dik durabilse istanbul takimlarina yalakalik etmeseler isler daha kolay olacak onlar icin almanya dan selam olsun güzel insanlara
Ts 9 ay önce
Allah’ın adaleti elbet bir gün tecelli eder yazıklar olsun TFF Var diye bir sistem kurmuşsunuz Trabzon gelince çalışmıyor Allah sizi kahretsin bu günah elbet bir gün döner size o var daki hakem o para sana haram olsun satılmış şikeci

Gelişmelerden Haberdar Olun

@