7m


7m

hyundai

Nwakaeme ile yeniden

Trabzonspor Nwakaeme ile yeniden görüşecek.

Trabzonspor 06.02.2022, 08:29
Nwakaeme ile yeniden

Trabzonspor'da iç transfer görüşmeleri Anthony Nwakaeme ile tekrar başlıyor. Nijeryalı oyuncu ile daha önce 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşme konusunda prensip anlaşmasına varılmıştı.

Ancak hem sakatlık süreci nedeniyle hem de rakamsal konularda istenilen seviyeye gelinememişti. Yeniden başlayacak görüşmeler öncesi oyuncunun menajeri de Trabzon'a davet edildi.

Yönetimin 32 yaşındaki isme son teklif olarak 1 milyon euro'su bonus olmak üzere yıllık 2.5 milyon euro önermesi bekleniyor. Nwakaeme'nin de bu teklife sıcak baktığı bildirildi.

Görüşmelerin kısa süre içerisinde sonuçlandırılması hedefleniyor... 

Öte yandan Kasımpaşa karşısında maça ilk 11'de başlayan Nwakaeme çıkana kadar sol kanatta yine etkili işlere imza attı. 3 kezle sahanın en çok adam geçen ismi olan Nijeryalı yıldız, arkadaşlarına güzel paslar atsa da bu kez skor katkısı sağlayamadı. (Fotomaç)
 


Yorumlar (5)
Teyfik Fikret 4 ay önce
Haci hastalıktanmi!
Cok güçsüzdün !
Kalitene laf yok.Sorun kondisyonunun yetersiz ulusunda!
Bu Takim şampiyonluk olacaksa bunda senin katkin daha fazla olmalı .
Lüften daha arzulu olmalısın.
Mantıksız 4 ay önce
Herkese aksi, bende O’nu beğenmiyorum . Çok az Takım oyunu oynuyor !! Oynadığı zaman da, hep O iyi oynuyormuş gibi görünüyor. Ama çoğu zaman da, hızlı giden Takımın frenliyor. Herkes ondan birşey bekliyor. Yattara ile kıyaslayanlar var. Sakın ha !!
Serkan 4 ay önce
Nwakaame biliyorum okumuyorsun , gerçi okusan da dikkate alırmısın bilmiyorum ama ne olur gitme. :(
ragıp 4 ay önce
Nwakaeme, galatasaray ve kasımpaşa maçlarında çok etkisizdi. kötü oynamasına rağmen ilk 11 de görev neden görev veriliyor? Kouassi ve Djaniny den birisi corneliusun yanında ilk 11 de başlamalı. Nwakaeme,bundan sonra yedekte olmalı.
Ersan 4 ay önce
Selçuk İnan muhabbeti geliyor aklıma. GS veye FB devreye mi girdi acep?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@