7m


7m

hyundai

Nwakaeme görüşme odasına! Yeni sözleşme...

Trabzonspor'da gözler Nwakaeme'de... Nijeryalı yıldızla yeni sözleşme görüşmesi yapılacak

Trabzonspor 09.01.2022, 12:56 09.01.2022, 12:59
Nwakaeme görüşme odasına! Yeni sözleşme...

Trabzonspor'da gözler iç transfere çevrildi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Nwakaeme ile görüşmeler oyuncunun sakatlanıp ülkesine gitmesi sonrası sekteye uğramıştı. Bordo-mavili yönetim, Malatyaspor maçında sahalara dönen ve karşılaşmanın yıldızı olan Nijeryalı ile tekrar görüşmelere başlamaya hazırlanıyor.

Nwakaeme'ye en son 750 bin Euro'su bonus olmak üzere 2 milyon 250 bin Euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif edilmişti. Bu sezon 6 gol ve 7 asistle Süper Lig'de gole en fazla katkı sağlayan isim olan 32 yaşındaki yıldız, 2018-19 sezonundan beri bordo-mavili formayı giyiyor.

Sabah


Yorumlar (1)
Erdem 6 ay önce
Yönetim elinden geleni yapmış. Nwakamede kalmak istiyorsa o da elinden geleni yapsın anlaşsın bizimle. Biz ona muhtaç değiliz artık, o da bize muhtaç değil. Bizim elimizde Kouassi var ise onu da isteyecek bir sürü Süper Lig ekibi var. Kısaca 2,25 milyon € veren yönetim elinden geleni yapmış sayılır eğer Nwakaeme de kalmak istiyorsa o da imzalasın elinden geleni yapsın. Ben kalmasını çok isterim. Seneye Yusuf Erdoğan ile birlikte Efecanı alalım isterim fakat onları alır isek bu sefer alt yapıdan gelen gençlere yer veremeyiz. Bu nedenle gençlere de ara ara yer verecek bir kadro oluşturulmalı yada onları değerlendirebilecek kiralık formülleri üzerinde durmalıyız. Şampiyon olduktan sonra yeni bir hedefimiz var, o da astronomik borcumuzu bitirip sıfırlamak. Bunun için Yusuf Erdoğan ve Efecan gibi ekonomik ve kaliteli transferler gerekli. Aynı zamanda alt yapıdan mecbur 3 yıldız futbolcu çıkartılmalı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@