Novak kalacak mı? Yönetimi rahatlatan cevap!

Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Novak kararını verdi.

Trabzonspor 17.10.2019, 22:20 17.10.2019, 22:21
Novak kalacak mı? Yönetimi rahatlatan cevap!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 29 yaşındaki Çek futbolcu Filip Novak'ın takımda kalmak istediğini söyledi. Oyuncu ile görüşmelerin devam ettiğini belirten Ağaoğlu, "Novak her şartta çok olumlu görüş bildirdi." dedi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, iç transfer görüşmeleri ile ilgili bilgi verdi. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek Sosa, Novak, Pereira ve Hosseini ile görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Ağaoğlu, "Novak her şartta çok olumlu görüş bildirdi. Bize, 'Menajerimle anlaşın, ben burada kalmak istiyorum' dedi. Novak kalma konusunda çok sıcak bakıyor. Bu da bizi hem mutlu ediyor hem de anlaşma konusunda daha rahat yürüyeceğimizi gösteriyor" ifadesini kullandı.

SOSA MÜJDESİ

Sosa'nın menajeri Fabio Bilardo, sözleşme uzatmaya sıcak baktıklarını belirtti. Bilardo, "Sosa, Trabzonspor'da son derece mutlu. Ailesi rahat. Trabzonspor'la iyi ilişkisi var. Çok iyi bir performans sergiliyor. Bu çerçeveden baktığımızda biz pozitifiz. Kendisi burada kalmaya sıcak bakıyor" ifadesini kullandı.

.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ayhan61 2 yıl önce
Aynen Novak 5 yıl sözleşme.. Sosa 2 yıl sözleşme.. Yapılmalı.
yasar 2 yıl önce
çok uzatmadan bitirilmeli.
Ayhan 0261 2 yıl önce
Bu sezon 2 önemli futbolcudan yoksun oynuyoruz,Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür, bunlara rağmen iyi giden bir takım var, bu iskeleti kesinlikle bozmamalıyız, yönetimin gereken tedbirleri alacağından şüphem yok. Ahmet Ağaoğlu ve ekibine güvenimiz tamdır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@