banner556

Norveç'te Sörloth farkını gösterdi ama çabası yetmedi

Norveç Milli takımı Avusturya ile karşılaştı.

Trabzonspor 05.09.2020, 10:14 05.09.2020, 15:17
Norveç'te Sörloth farkını gösterdi ama çabası yetmedi

Haber61 - Spor Servisi

UEFA Uluslar Ligi’nde ilk maçlar oynandı. Trabzonspor’un yıldızı Sörloth’un da kadroda bulunduğu Norveç evinde Avusturya ile karşılaştı. 35 ve 54. Dakikada yeniği gollerle 2-0 geriye düşen Norveç 64. Dakikada Joshua King’in yerine Sörloth’u sahaya sürdü.

Bu dakikadan sonra toparlanan Norveç milli takımında sadece 2 dakika sonra Sörloth’un asisti ile Haaland topu ağlara gönderdi ve durumu 2-1’e getirdi.

Geriye kalan dakikalarda çabalar sonuç vermedi ve Avusturya, Norveç’i 2-1 mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı.

Yorumlar (7)
Salih 6107 5 ay önce
Hayret bir şey,Norveçliler dahi kendi vatandaşlarının değerini bilmiyorlar. Sakat olmadığı sürece yedek oturacak öyle mi? Bir de LEİBZİG’E kızıyorum ki değerini bilmiyorlar diye, ben ŞÖRLOTH’UN yerinde olsam değerimi bilmeyenlere değil gitmek, selam bile vermem. Üzülme aslanım, burada seni sevenlerin ve değerini bilenlerin arasındasın.
KALYONCU 5 ay önce
Bu mağlubiyet Teknik Direktör hatası Sörloth hiç bırakılacak futbolcumuz madem Forvet'te Haaland var koy Sörloth'u sağ ve sol açığa bak ozaman neler oluyor kafasız
Furkan 5 ay önce
Sorloth' tan ne kadar kazanacak kulüp çok merak ediyorum. Bu yönetimin yaptığı bütün sözleşmeler zarar verdi bize ve vermeye de devam edecek.
halil bilgin 5 ay önce
Böyle şikebahçelilerin yorumlarına izin vermeyin SAYIN ADMİN...
Salih 6107 5 ay önce
Yapma Furkan kardeşim. Eğer böyle söylersen seni ya hiçbir şeyden habersiz saf bir taraftar, ve yahut da çok şey bilen, çok kötü özlemleri olan ve bunları dindirmek için bu yönetimin bir an önce gitmesini isteyen çok uyanık bir kişi olarak görürüm. Şahsen ikinci ihtimalin gerçek olmadığını düşünmek isterim.
OKAN 5 ay önce
Furkan! Sen trabzonspor lu değilsin. Trolsün yani. Evet size zarar verdi. Her maç hem de. Trabzonspor a da bol bol fayda verdi. Senin gibiler de ağzı açık izler Sorlot u.
Mustafa Keşap 5 ay önce
Ben olsam, Şörloth'a 5 yıl kontrat yapar, onu kaptanlığa kadar yükseltirdim.
Çünkü Şörloth Sosa gibi değil, kendine verilen değerini Trabzonspor'a fazlasıyla verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@