Nevzat Aydın'dan Trabzonspor'a dev destek

Trabzonspor Aydın'ın ne kadar bağış yaptığını açıkladı

Trabzonspor 08.05.2018, 13:14 08.05.2018, 13:22
Nevzat Aydın'dan Trabzonspor'a dev destek

Trabzonspor'da devam eden destek kampanyasına eski yönetici Nevzat Aydın da katıldı. Bordo mavili kulüp Aydın'ın kulübe 610 Bin TL 'lik destekte bulunduğunu açıkladı

Trabzonspor'un destek kampanyasına kayıtsız kalmayan Nevzat Aydın, kampanyayı yeni yönetimin somut ve anlamlı bir adımı olarak değerlendirerek, Trabzonspor’u çok sevdiğini ve her fırsatta elinden gelen tüm yardımı seve seve yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Kulübün bu gibi zor süreçleri aşacak güçte olduğunu belirten Aydın, “Yeter ki camia içinde ortaya konan bu dayanışma örneğinin sadece maddi düzeyde değil; manevi düzeyde de ortak akıl, birlik ve dayanışma şeklinde sürdürülebilsin” diye konuştu.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ise yaptığı açıklamada “İyi ki Trabzonsporumuzu böyle yürekten seven çok değerli işadamlarımız ve taraftarlarımız var. Bu mücadeleyi hep beraber vereceğiz. Dayanışma içerisinde güzel günlere beraber yürüyeceğiz. Sayın Nevzat Aydın’a ve bugüne kadar bize desteklerini esirgemeyen değerli camiamıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Nevzat Aydın'dan Trabzonspor'a destek

Yorumlar (17)
Hakan S. 3 yıl önce
Adamın Trabzonsporluluğunu tartışacak aklıevvel çıkmaz herhalde bundan sonra..
FERŞAT KEMAL AŞIK 3 yıl önce
HELAL OLSUN NEVZAT BEYE TUTTUĞUNUZ ALTIN OLSUN SAĞLIKLI HUZURLU UZUN ÖMÜRLERİNİZ OLSUN
Ahmet 3 yıl önce
çok büyük bir destek. helal olsun. aslında nevzat aydından çok daha zengin trabzonlu iş adamları var ama ya 61bin tl destek verdiler, ya daha az verdiler ya da hiç vermediler. destek kampanyasının reklamının daha çok yapılması lazım.
Amasyali Bordomavi 3 yıl önce
Trabzon sporumuzun resmi sitesi toplanan yardimi anlik yaziyordu neden kaldilar bilen arkadaslar varmi varsa yazsin bir zahmet
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Pahalı işe yaramaz futbolcuları getirirken de bu günleri düşünseydiniz ne olurdu
gerçekler 3 yıl önce
hadi şimdi bu adamın aleyhine çıkın konuşun bakalım çok bilmiş trabzon taraftarı...Önce o paradan daha fazlasını vermelisniz eleştrimek için..
Fevzi korkmaz 3 yıl önce
helal olsun ama bir sıfır az olmuş
Fevzi korkmaz 3 yıl önce
merak ediyorum da, 9 beğenmeme onayı almışım da, neden beğenmediler anlamadım
Off 61 3 yıl önce
Amna cok vermis haha
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@