vardallar

Ndiaye için sezon sonu görüşülecek

Senegalli yıldız, Championship'te kümede kalmaya çalışan Stoke City'ye dönmek istemiyor, kariyerine Trabzonspor’da devam etmeyi hedefliyor. Yönetim ise görüşmek için sezon sonunu işaret etti

Trabzonspor 03.07.2020, 08:27
Ndiaye için sezon sonu görüşülecek

Yeni sezon transfer çalışmalarına çoktan başlayan ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında temaslar kuran Trabzonspor, iç transferi ise büyük oranda sezon sonuna bıraktı. Jose Sosa ve Novak ile lig bitiminde masaya oturulacak. Benzer durum Badou Ndiaye konusunda da geçerli. Başarılı orta saha, kariyerine Trabzonspor’da devam etmek isterken, kulübü Stoke City’ye dönmeyi düşünmüyor. Çünkü İngiliz kulübü değil Premier Lig’e çıkmak, Championship’te dahi kümede kalma mücadelesi veriyor. Alt ligde oynamak istemediğini defalarca söyleyen Ndiaye, Trabzonspor Yönetimi’nden transfer planlamasıyla ilgili haber bekliyor.

2022’ye kadar sözleşmeli

Bordo-Mavililer Ndiaye konusunu lig sonrasına ertelerken, şartların oluşması halinde Senegalli futbolcu 1 yıl daha kiralanabilir. Ancak bonservis bedeli ödenmesi kesinlikle düşünülmüyor. Ndiaye’nin Stoke City ile sözleşmesi 30 Haziran 2022’ye kadar devam ediyor.


Yorumlar (5)
Ys61 1 yıl önce
Kesinlikle kalmali cok savasiyor top kazaniyor kanga Badou sosa orta saha super olur ama sosa gidici gibi gozukuyor
yasar 1 yıl önce
1-2 milyon euro olursa kalsın , asla 7-8 etmez.
Alican dürüst 1 yıl önce
Șuan takımın ortasaha yükünü tek bașına sırtlıyor,mutlaka kalmalı.
Osman Karaduman 1 yıl önce
Ndiaye, Guılerme,
Campı, da Costa, mesias,
İle seneye devam edilmemeli.
Yerliler den ise
Berkaya yol verilmeli.
Ugurcan shörloth satılmalı. Ömürün de talibi varsa verilmeli. Fizik olarak iyi değil. İngiltere Norveç çek ve kuzey avrupadan oyuncular bakmalı.. Yerli olarak gurbetçi oyuncular alınmalı. Şampıyonluk ta Türkiyede bizde direkt oynayacak yerli ve yabancılar da listeye girmeli.
zübük 1 yıl önce
ekonomi uygunsa kesinlikle kalmalı. ligi tanıyor. dirençli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@