banner518

Muzaffer Bilazer: “Dostça bir rekabet olsun”

Muzaffer Bilazer maç öncesi konuştu.

Trabzonspor 29.02.2020, 16:17
Muzaffer Bilazer: “Dostça bir rekabet olsun”

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor yardımcı antrenörü Muzaffer Bilazer, Hüseyin Çimşir’in cezalı olduğu haftada açıklamalarda bulundu.

Muzaffer Bilazer, “Bu hafta için futbolun konuşulması çok zor. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum. Başakşehir UEFA’da son 16’ya kaldı. Ülke futbolu için çok değerliydi, tebrik ediyorum. Rize, komşu, dost şehir. Dostça bir rekabet olsun. Abdülkadir Ömür 5-6 ay sonra tekrar aramızda. Çok değerli bir oyuncu. Adım adım bize katkı sağlayacak ve inşallah Milli takımda da yer alacak” dedi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
Nevzat 3 ay önce
Ey Hüseyin Çimşir ve Muzaffer denen sığırlar kamil denen maka Hüseyin Türkmen abdalına nasıl forma verirsiniz ikinci yarıya müdahale edin bu macı alın toksa defolun burası derkah deyil
Nevzat 3 ay önce
Muzafferimi ne haldsen cek şu takımı ileri pres yab Rize’ye karşı kendi sahanda baskı yiyorsun gidiyor bir mal gelen ondan mal
Nevzat 3 ay önce
Mal Muzaffer kamil Ahmet’i zevkle seyretiyorsun her halde serkan yedek
0661 3 ay önce
yönetemiyosun takımı bu takımı trabzonsporun yapacağını rizespor yapıyor baskı nerede?
Mantıklı 3 ay önce
Olmasın dostça olmasın. Eğer olursa kazanamazsın. O zaman “ne şiş yansın ne kebap” olur. Zaten gidişatta onu gösteriyor. Kusura bakma ama senden hoca olmaz. Topçu ikemde bir cacık değildin. H. Çimşir’de kazmaydı.
takım taraftarı 3 ay önce
Siz şakamısiniz kaleye şutumuz yok. Bu rezillik nedir. Adamlar tek kale oynuyor. Sizde hiç mi utanma böyle futbol mu olur. Biraz ruh olur iki pas yok . Adamlar kaleye 11 şut atmış. Bizde kaleye bir şut oda tutmamış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@