7m


7m

hyundai

Mustafa Kaplan: Bize yakışmadı!

Mustafa Kaplan: “İkinci yarının başında peş peşe iki gol yememiz maçtan kopmamıza neden oldu”

Trabzonspor 23.11.2019, 20:26
Mustafa Kaplan: Bize yakışmadı!

Trabzonspor karşısında maça iyi başladıklarını söyleyen MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, “İkinci yarının başında peş peşe iki gol yememiz maçtan kopmamıza neden oldu” dedi.

Süper Lig’in 12. haftasında MKE Ankaragücü, evinde Trabzonspor’a 3-0 mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, “Bu kadar güzel taraftarı üzdüğümüz için üzgünüm. İyi başladığımız bir maçtı hiç olmayacak bir gol yedik.

Golden sonra Aydın’ın sakatlanması ve Faty’nin oyundan atılması oyun dengemizi bozdu. İyi mücadele ettik. Çok inandığımız bir oyuncu grubunun çok güzel işler yapacağını düşünüyorduk. Ama yinede iyi mücadele ettik. Yediğimiz goller bize yakışmadı. İkinci yarının başında peş peşe iki gol yememiz maçtan kopmamıza neden oldu. Elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde kullandık. Ante’nin olmayışı savunmadaki dengemizin bozulmasına neden oldu. Bir şeyler yapmaya çalıştık. Biz bu takımı düzeltmek istiyoruz. Elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde kullanacağız. Önümüzde ki hafta İlhan’ın sarı kart cezalı olması Aydın’ın sakatlığı İnşallah Ante aramıza katılır. Kazanan takımı kutluyoruz. Elimizdeki dinamik oyunculardan önümüzdeki haftalar faydalanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
Vatandaş 2 yıl önce
Hoca adamsın en azından yenilgiyi hakeme bağlamadın başarılar sana ve takımına
Oguz 2 yıl önce
Seviyoruz seni ankaragücü, insAllah güzel günleriniz gelecektir
x5461 2 yıl önce
Hani yenecektiniz .bidahakine mac oynanmadan konusma
naltuntaş 2 yıl önce
senin soyadın Trabzonsporun asaleti Kaplan yendim yeneceğiz diyordun ne oldu musti?
Ersin 2 yıl önce
Futbolu bu tip insanlar bozuyor sahaya kırmaya dökmeye çıkmışlar kasaplık yakışır size küme düşmeye oynuyan takım bizi kendisine rakip görüyor kardeşim senin rakibin trabzon değil kendi dengindeki takımları yenmeye çalışki ligde kalasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@