banner526

banner533

banner513

Muharrem Usta'nın Yönetim listesi belli oldu!

Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta, yönetim kurulu listesini Divan Başkanlık Kurulu'na teslim etti. Usta'nın listesinde önemli iş adamları bulunuyor.     Trabzonspor'da 5-6 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan Olağan Genel Kurulda başkan adaylığın

Trabzonspor 03.12.2015, 11:01
Muharrem Usta'nın Yönetim listesi belli oldu!
Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta, yönetim kurulu listesini Divan Başkanlık Kurulu'na teslim etti. Usta'nın listesinde önemli iş adamları bulunuyor.  
 
Trabzonspor'da 5-6 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan Olağan Genel Kurulda başkan adaylığını açıklayan Muharrem Usta, yönetim kurulu listesinde yer alacak olan isimleri Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu'na teslim etti. Usta'nın listesinde yer alan Ahmet Çubukçu ve  Suat Şen, Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen'e listeyi teslim etti.
 
USTA'NIN LİSTESİNDE ÖNEMLİ İSİMLER VAR
 
Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta'nın listesinde önemli isimler bulunuyor. Daha önce Sadri Şener'in yönetiminde yer alan yemeksepeti.com hissedarı ve Ceo'su Nevzat Aydın, Usta'nın listesinde yer alıyor. Aydın, hissesi bulunduğu yemeksepeti.com'u Almanya merkezli Delivery Hero şirketi'ne 589 milyon dolara satmıştı.
 
Usta'nın listesinde yer alan diğer bir isim ise sanayici iş adamı Önder Bülbüloğlu. Holiday In Otelleri'nin sahibi olan Bülbüloğlu'nun, inşaat ve turizm gibi birçok alanda yatırımları bulunuyor.
 
Usta'nın listesinde yer alan diğer isim ise Zeki Öztürk. Akçaabat Sebatspor eski başkanı olan Öztürk'ün, inşaat sektörünün birçok alanında yatırımları bulunuyor. Aynı zamanda yapımcı olan ve listede yer alan Mehmet Yiğit Alp, Trabzonspor Basketbol Takımı'nın eski başkanlarından.
 
Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta'nın listesinde yer alan önemli isimlerden biri de Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek. İkinci rektörlük döneminde yüzde 98'lik katılım sağlanan seçimlerde, oyların yüzde 85'inin alarak rekorla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.
 
Muharrem Usta'nın divan başkanlığına sunduğu listede şu isimler bulunuyor:
 
Ahmet Çubukçu (Beyin Cerrahi Uzmanı)
Nevzat Aydın (Boğaziçi Bilgisayar Bölümü Mezunu-İş Adamı),
Önder Bülbüloğlu (Makine Mühendisi-Sanayici ve Turizmci İş Adamı)
Zeki Öztürk (Harita Mühendisi-İş Adamı) 
Gençağa Meriç (Mimar-Müteahhit İş adamı) 
Suat Şen (Üniversite Mezunu-İş adamı)
Orhan İlarslan (İnşaat Mühendisi Turizmci)
Coşkun Bülbül (İş Adamı)
Prof. İsmail Yüksek (Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü)
Ali Rıza Egemen (Doktor)
Gökhan Saral (İş Adamı)
Prof. Dr. Asım Ören (KTÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi)
Mehmet Yiğitalp (Uluslararası İlişkiler Mezunu-Yapımcı)
Emre Aksoy (İş Adamı)
 
YEDEK İSİMLER
Okan Alemdaroğlu (İş adamı)
Tuncay Bekiroğlu (ODTÜ Endüstri Mezunu-MAN Ceo'su)
Özer Bayraktar (Çevre Mühendisi)
Yiğit Oğuz Duman (Endüstri Mühendisi Yönetim Danışmanı)
Adem Beder (İş Adamı)
Fatih Vardaroğlu (İş Adamı)
Erhan Çimşir (İş Adamı)

 

Yorumlar (9)
zafer turali 5 yıl önce
yar saçların lüle lüle. iho sana güle güle.
ziyaorhan 5 yıl önce
basit bir liste fakat iho gelmesinde kim gelirse gelsin.
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Listelere bakıldığı zaman en zayıf İHO listesi görünüyor, o isimleri de nasıl bulmuş anlamış değilim. Muharrem Usta ve Celil Hekimoğlu listesi birbirine benziyor, tahmin ediyorum ikisinden biri kazanacaktır. Çünkü sağ duyulu kongre üyeleri gereğini yapacağına inanıyorum.
Yasar Dursun 5 yıl önce
Ustanin listesi cok iyi bir liste. Hepsi profesyonel. Hepsinin cok degerli meslekleri var ve kendi hayatlarinde cok basarililar! Bu yönetim Trabzonsporumuza ilac olur!
metin bulut 5 yıl önce
Sayın Usta'nın listesi kendisini yetiştirmiş ve temsil yetisi olan bir liste.Umarım delegeler Trabzon vicdanına uygun hareket eder.
osman karaduman 5 yıl önce
Öncelikle futbolu bilen bir yönetici kadrosu olmalı işadamları işine iş katmak TS nin adıyla prim yapmasın.iyi bir menejer Lucescu ve yanina disiplinli zeki yabanci yardimci ve alt yapiya alman hocalar getirip barça modeli uygulamali....
mustafa kul 5 yıl önce
Yani şu Trabzon şehri böyle bir adamı sırtında taşıması gerekirken, kötüleyip gözden düşürmeye çalışıyor. gerçekten yazık. 400 trilyon borç var. kulüp iflasın eşiğinde lütfen sayın delegeler iyi düşünüp oy verin.
kuzey 5 yıl önce
Sen hangi yüzle tekrar aday oldun, Hangi haysiyetsizler sana destek verdi. Yazıklar olsun..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@