banner539

banner526

banner533

banner513

Muharrem Usta'dan flaş Lucescu açıklaması!

Trabzonspor kongresinde sandıktan Muharrem Usta'nın başkan olarak çıkmasının ardından Usta Haber61'e açıklamalarda bulundu. İlk olarak son 5 sandığın yeniden sayılmasıyla ilgili olarak değerlendirme yapan Usta " Fark az olduğu ğiçin Sayın Celil beyin demo

Trabzonspor 06.12.2015, 21:20
Muharrem Usta'dan flaş Lucescu açıklaması!

Trabzonspor kongresinde sandıktan Muharrem Usta'nın başkan olarak çıkmasının ardından Usta Haber61'e açıklamalarda bulundu.

İlk olarak son 5 sandığın yeniden sayılmasıyla ilgili olarak değerlendirme yapan Usta " Fark az olduğu ğiçin Sayın Celil beyin demokratik hakkı bulunuyor bunu kullanması normal. Ancak aynı durumda ben olsaydım sandık saydırmazdım" dedi.

Sonuç ne olursa olsun camianın her zaman yanında oldupunu hatırlatan Usta " Kulübün mali tablosu ve sıkıntıları biliyoruz. Sorunları çözmek için işe 4 elle sarılacağı" ifadelerini kullandı.

Son olarak teknik direktör Lucescu'nun sezon sonu büyük ihtimalle Trabzonspor'un başına geçeceğini söyleyen Usta "Ukrayna ligi hemen hemen Türkiye ile aynı bitiyor. Bir sorun olmazsa büyük ihtimalle takımın başında Lucescu olacak ve uzun soluklu bir çalışma başlayacak. Lucescu benim yakın arkadaşımdır büyük ihtimalle gelecek sezona onunla başlayacağız" dedi.

Yorumlar (12)
Kmlsdk 5 yıl önce
HAYIRLI OLSUN,,,,TRABZONSPOR ve TRABZONSPOR Camiasına,,,,,
AHMED KARAKAYA 5 yıl önce
film devam ediyor
Fikret 5 yıl önce
Kıvırmaya başladı
okuyan oku 5 yıl önce
İnşallah dediğin gibi olur. 30 yıldır artık şampiyonluktan ümidimizi kesmek üzereyiz sayın İHO ya çok güvendik sonuç ortada Allah yolunu açık etsin Luce herhalde olabilecek eniyi teknik adam başarılar tüm kalbimizle destekliyoruz..
adil türk 5 yıl önce
Arkadaşım diyorsun da.

Paralar Trabzonsporun kasasından çıkıyor.Size olan bişey yok.

İnşallah siz hakılı çokarsınız .

Başarılı olur.
osman karaduman 5 yıl önce
Şikeye lobiye gs fener kirli ittifakina hakem ve hatır için maç satmayan kulüplere, şikeden azalan seyircisiz maçlara, federasyonun yanli tutumlarina engel olabilecek göbeği siyasetten bağımsız bir başkan olmadan bu muz ligini izlemeyecegim
Kabanlı 5 yıl önce
Başkan takım sahada yürüyemiyor bırak bu luçesku işini.Sonra luçeskunun elinde sihirli deynekmi var sanki gelince kesin şampiyon yapacak .
ismail oflu 5 yıl önce
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bence sezon sonuna kadar Hami ile çalışıp devamında Lucescu ya takım devredilmeli, tabi Hami yardımcılığa devam etmeli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@