Muharrem Usta: "Yüreğini ortaya koyanlarla..."

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, performansları çok eleştirilen futbolculara mesaj verdi.   “Oyuncularımızı değersizleştirmeyeceğiz. Ancak 2016-2017 sezonu için koyduğumuz bir şampiyonluk hedefimiz var. Bunu anlayanlarla, yüreğini ortaya koyanlarla ve T

Trabzonspor 09.02.2016, 08:40
Muharrem Usta:
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, performansları çok eleştirilen futbolculara mesaj verdi.
 
“Oyuncularımızı değersizleştirmeyeceğiz. Ancak 2016-2017 sezonu için koyduğumuz bir şampiyonluk hedefimiz var. Bunu anlayanlarla, yüreğini ortaya koyanlarla ve Trabzonspor’u kendine dert edinen oyuncularla devam edeceğiz”
 
Akhisar Belediyespor’a hem kupada yenilen hem de ligde boyun eğen Trabzonspor’da moraller dibe vururken, Başkan Muharrem Usta açıklamalarda bulundu.
 
Gelinen durumu özetleyen Usta, “Saha dışında olduğu gibi saha içinde de bazı sancılar çekeceğimiz bilinen bir şeydi. Çok eksik var takımda. Üst üste şanssızlıklar yaşıyoruz. Nasıl ekonomik olarak geçiş süreci dediysek, sportif anlamda da bu söz konusu. Hami hocaya yardımcı olmamız gerekiyor. Onun en az taraftarlar kadar üzgün olduğunu biliyorum ve görüyorum. Ama inanıyorum ki bugünleri mutlaka atlatacağız” dedi.
 
‘Bu, bir gözdağı değil’
 
Özellikle performanslarıyla ciddi eleştiri alan futbolcular üzerinden değerlendirme yapan Başkan, “Elimizdeki mevcutları yani oyuncuları değersizleştirmemek lazım. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor ki 2016-2017 sezonu için koyduğumuz bir şampiyonluk hedefimiz var. Bunu anlayanlarla, yüreğini ortaya koyanlarla ve Trabzonspor’un kendine dert edinen oyuncularla yola devam edeceğiz. Yanlış anlaşılmasın bu, bir gözdağı değil. Sadece yönetim olarak bizim hatırlatmamız gereken bir konu” diye konuştu.
 
‘Kimsenin yapamayacağı...’
 
Mali durumu hızlı şekilde toparlamaya başladıklarını da vurgulayan Usta, “İşler bizim adımıza iyi gidiyor. Tabii ki bir anda düzeltmek mümkün değil, ancak iyi savunmamız var. Belki de hiçbir yönetimin yapamayacağı şeyleri kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Yönetimdeki herkes kendi şirketini yönetir gibi kulübü yönetiyor, üzerine titriyor. Biz bu şekilde devam edersek taraftar ile camia da bize inanır. Daha önceden kaybolan güven ortamı yeniden oluşur” ifadelerini kullandı. (FANATİK)
Yorumlar (10)
zafer Turalı 5 yıl önce
sadece sus. ayni tas ayni hamam. daha hala futbolcu lari simartma halindesin.3 haftadir galibiyet yok. futbolculara 500 bin lira ceza kesecegin yerde. doat aci soyler.BU HAMI BIZI PTT LIGINE DUSURUR. DEMEDI DEME. SU DURUMDA TEK CARE ERSUN YANAL.
zeki 5 yıl önce
Bu kafaylan çok beklerik şampiyonluk ts daha şampiyon olamz bitti o günler ha ikinci ligte oluruz kümeye düştükmü
Oflu 61 5 yıl önce
Kaptan onur haric,HEBSİNİ gönderin TRABZONSPOR sampiyon olabilmesi için LÜTFEN onur haric HEBSİ gönderilmeli,,,,,inanmayanlar var ise LÜTFEN TRABZONSPORUN tüm maçlarını video ile izlesin,kimse para ile TRABZONSPORU SATAMAZ,yoksa sampiyon OLMAMİZ HAYAL HAYAL bir 40 yıl taha bekleriz sampiyon OLMAMİZ icin.....her yıl 10 tane 20 tane kalitesiz futbolcular ALACAĞİNA neden 3 tane süper kaliteli futbolcular ALMİYORUZ yani bjk nin,GS nin fenerin TRANSFER ETTİĞİ GİBİ..... lütfen taha fazla TRABZONSPORUMUZA ZARAR vermeyin bizi kümeye düşürmeyin,TRABZONSPORUN BÜYÜK TAKİM olduğunu kimse UNUTMASİN saygılar.
gurhan bahadir 5 yıl önce
en buyuk hataniz hami gibi hic basarisi olmayan birisini takimin basina getirmeniz. sadi hoca bu isi sezon sonuna kadar cok basaroli sekilde getirebilirdi. haminin hoca olmadigi fatih atik oynatmasindan belli. nerede aytac
Oflu 61 5 yıl önce
Artik yeter diyoruz lütfen BAŞKANİMİZ simdiden sonra hiç kimseyi AFFETMEMELİ yani bizim futbolcularımız nasil olsa PARALARİNİ ALİYORLAR saha'ta hiç futbol oynamıyorlar saha'ta ancak geziyorlar EĞLENİYORLAR.YETER YETER YETER.TÜRKİYE'DE KAÇ TANE büyük takim var???!!!!!!!! 4 tane,YETER YETER YETER.
MURAT OKUMUŞ 5 yıl önce
kusura bakmayın ama kenarda erkan ile aytaçı oturtup sahaya fatih ile sefayı süren futbol anlayışı olduğu sürece daha çok kafayı yeriz biz.
ali duran 5 yıl önce
Kafası çalışan yöneticiler iş başında ancak tek hataları Sadi hocayı tek mağlubiyetle göndeip yerine Hami Mandıralı'yı getirmek oldu.Bu hatadan en kısa zamanda dönüp Hami'yi gönderip Tekelioğlunu tekrar takımın başına getirmek olmalı.
Bora sadık 5 yıl önce
Mali konularda yüzde yüz doğruları yapan yönetim Hami Mandıralı konusunda panikledi ve en yanlış olanı yaptıki bu yanlışı Hacıosmanoğlu bile yapmadı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@