banner539

banner526

banner533

banner513

Muharrem Usta ona tüm yetkileri verdi "İstediğini gönder!"

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta, tam yetki vererek ekledi "Oynamayanı gönder"

Trabzonspor 28.10.2017, 10:59 28.10.2017, 11:30
Muharrem Usta ona tüm yetkileri verdi "İstediğini gönder!"
Okan Çıtlak - Haber61

Bordo mavili camiada kötü gidişatı durdurmak adına radikal kararlar alınıyor. Bunlardan biri de Ersun Yanal'ın görevine son verilip Rıza Çalımbay'ın göreve getirilmesi oldu.

Bu değişiklikten sonra Rıza Çalımbay ile bir toplantı yapan başkan Usta, deneyimli teknik adamı geniş yetkilerle donattı. Takımda uyum sağlayamayan, disiplin sorunu yaşayan ve form düşüklüğü yaşayan oyuncular ile ilgili tüm insiyatifin Çalımbay'da olduğunu belirten başkan Usta, tecrübeli teknik adama "Tüm yetki sende, istediğini kadro dışı bırak istediğini gönder" dediği öğrenildi.

Bu yetkilerin sonunda eli güçlenen Çalımbay'ın kadroda radikal değişikler yapması bekleniyor.
 
Yorumlar (16)
İsa Sayar 3 yıl önce
Madem tüm yetki teknik adamda, sen niye ordasın? Takımı takip et, oynamayanı kendin tespit edip gerekeni yap. Öyle uzaktan başkanlığı ben de yaparım.
kocaeli 3 yıl önce
SOSA,HUBOCAN,N DOYE,KUCKA,DURİCA GONDERIN GITSI ADAMLAR SIFIR KATKI ILE OYNUYOR
Eyvah 3 yıl önce
Adam kaç haftadır formda olan Castilloyu sokmadı da durum ortadayken gitti paslanmış volkanı aldı ya oyuna.. orada rıza hoca belli etti bazı şeyleri. Ersunda da böyle böyle başlamıştı.
Kulübü zaten çekip çeviren as başkan çubukçu kadro işlerini al ver yolla işini verdin hocaya, transfer desen menajerde.. ee başkan sen ?
Necip Uzunalioğlu 3 yıl önce
Oyuncuları Rıza hoca almadı.
Gönderdi diyelim zararı kim ödeyecek.
Sen feda deseydin bu taraftar seni el üstünde tutardı.
Asgari ücretli taraftarı maça davet et. Menejerlere çuval çuval para öde kim inanır?
sizde lazım değilsiniz 3 yıl önce
ilk başta yçnetim sonra rıza mıza sonra hesap verilmeli talimat yağdırıyor eski yönetim borç yapmış bunlar 200 trilyon gelir yapmış ama borç faiziyle 1 katirilyona ulaşmış iho nun bıratığı borç 500 trilyon devasa bir para ama en azından elde star denilecek topçular vardır bunları ortalama 5 milyon dolardan sattılar borç bu durumdaen azından hani 200 trilyon da ek gelir sağladık diyor ya 300 trilyon olmalı hesabıda surulmalı ama borç 1 kattriyon ortada yıldız denecek topçu yok3 sınıf topçular fenerli ersunlar beşiktaşlı rızalar şikeci yardımcılar bu ne hal usta neyin yetkisini veriyorsun bunlartpçu mu popçumu belli değil topunu gönder zaten çaçık olmaz
Tursun 3 yıl önce
Akıl tutulması gibi bir şey ne demek bakın bir teknik adam beğenmiyor diye o futbolcu kötü değildir büyük takım böyle olunmaz doktor yanlış yoldasın Rıza hoca mütavizidir kelle almaz ama gittiğin yol yoldeğil herhocanın sistemi ayrıdır Halil hodziçin istemediklerini düşün
Molla 3 yıl önce
Bir adama sadece yetki verilmez.sorumlulular olarak siz adamlarin paralarini tıkır tikır vermeniz lazim ki.yetki sorumluluk iliskisi yurusün çalışır müessese olsun.aziz yıldırımı sevmem ama futbolcularin paralarini veriyor.futbolcudan gık çıkmıyor çıkamaz zaten.rıza ne etsin.
x5461 3 yıl önce
önce ustayi yolla sonra yanindakileri.ondan sonra futbolculardan basla.yedeklei 5 e düsür .bütün futbolculari topla takimdan gitmek istiyenleri bir yana istemeyenleri bir yana koy.gitmek istiyenleride kadro disi yap.kalanlardan 11i kur.her yenilgiye yüksek para cezasi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@