Muharrem Usta o pankartı asandan şikayetçi olacak mı?

Muharrem Usta kararını verdi

Trabzonspor 27.07.2017, 11:53
Muharrem Usta o pankartı asandan şikayetçi olacak mı?
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor camiasının bugün en çok konuştuğu konu Başkan Muharrem Usta'nın sahibi olduğu hastanenin önünde açılan pankart olmuştu. "Yalanın batsın yalancısın" ifadelerinin yazdığı pankartla Usta'ya tepki gösterilmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Edinilen bilgiye göre Başkan Muharrem Usta konudan haberdar edildi. Olayı öğrenen Usta'nın, "Şikayetçi olun" önerilerine karşın pankartı asan kişilerden şikayetçi olmama kararı aldığı öğrenildi.

Muharrem Usta o pankartı asandan şikayetçi olacak mı?
Yorumlar (31)
Sebahattin 3 yıl önce
Pankartı açanlar ne geçti elinize Trabzonspora zarar vermekten başka
halil 3 yıl önce
bedavacı taraftardır bu pankartı açanlar. TSu sevmezler, bir kuruş vermezler, bir de üstüne para isterler. Bedava ürün-bilet alamayınca böyle şeyler yaparlar. Maçta da siyaset yaparlar
Arsinli 3 yıl önce
Lucesku gelecek dedimi? dedi. 50. yılda Şampiyonluk dedimi? dedi. Bu sözler yerine geldimi gelemdi. bunları baz alınca yalancımı? yalancı. ozaman sorun nerde?
ozgur ata 3 yıl önce
pankarti sen mi astin yoksa?
yasar 3 yıl önce
elini vicdanınıza koyun.
Osay61 3 yıl önce
yıl bitti mi şampiyonluk neticelendi mi? Siz müneccim misiniz?
Ersoy Erkul 3 yıl önce
Camiamızda kenetleneceğimize bu eylemler hiç hoş değil ayıptır biz daha nasıl yarışmacı takım olabiliriz ki varın siz düşünün ondan sonra İst.takımlarına karşı ezilir gideriz
murat başkan 3 yıl önce
başkan genel anlamda bence doğru yapıyor. 50 adet futbolcun varken transfer yapılması saçmalık. bunu anlamamak ise daha büyük saçmalık. yazıyı oraya asan kesinlikle ts'nin eti butu belli olan bütcesini sarsmaya çalışan, batmasını isteyenlerden başkası değildir...
Ekrem 3 yıl önce
Naparsan yap herzman eleştirenler olacaktir. Bunlara en güzel cevapi gerceklerle ve illerdeki elde ettimiz başarilarla vermemiz lazim. Hep beraber kol kolla cok calişmaliyiz. Tüm camiya. Ustaya full destek. Inaniyoruz!
Ramazan 3 yıl önce
Sanki çok paramız varda başkan transfer yapmıyor diye elestiriyonuz yazıktır haksizliktir ersun hocada en iyi hocadır
Cem Demir 3 yıl önce
taraftar isyan ve eleştiri yapabilir ona saygı duymak gerek! Ama Başkanın şirketin/hastanenin önünde bunu saygisizligi yapmak çok büyük bir ayıp dir! Örnek sizin işyerinizde bir şahıs geliyor ve o pankartı asıyor, ister istemez otoritenize kaybediliyorsunuz ve hastanız ister istemez etkileniyor ve gelmiyor! Baskaminimizi eleştiri yapma hakkimiz var, ama her eleştirin bir seviyesizi var dir! Bir insanin Emek parasininnan oynamak, hiç hoş birsey degildir! Bu şahıslar hangi şartlarda bu baskan oturdunu unutular!
Zekin 3 yıl önce
Niye şikayetci olacakki demokrat bi ülkede yaşıyorsak herkes hür iradesini kullanacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@