Muharrem Usta: "Henüz Bir şey başarmadık"

Trabzonspor'da Muharrem Usta yaptığı açıklama ile takımdan umutlu olduğunu belirtti.

Trabzonspor 19.02.2017, 09:47
Muharrem Usta: "Henüz Bir şey başarmadık"

İkinci yarıdaki 4 maçlık galibiyet serisinin tesadüf olmadığını kanıtlamak isteyen Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta da takımdan oldukça umutlu.


Başkan Usta, takımın şu andaki konumunun kendileri için yeterli olmadığını belirterek, "Şu anda 4 maçta yakalanan havayı görünce mutlu oluyoruz. Geriye baktığımızda ise biraz üzgünüz ancak önümüzde başaracak çok şeyimiz var. Şuan itibariyle bir şey başarmadık. Özellikle gelecek yılki hedeflerimiz çok büyük. Bu sezon, gelecek yılın iskeletini oluşturmak en büyük amacımız" dedi.

Usta, sezon başındaki taraftar cezaları nedeniyle takımına destek veremeyen taraftarların şu anda sahiplenme duygusunu en üst seviyede yaşadığını da vurgulayarak, şöyle devam etti:

TARAFTAR BİZİ HEYECANLANDIRIYOR

"Bu tür dar boğazlardan geçilen dönemlerde en etkileyici unsur taraftarlarımızdır. Onların heyecanı ve coşkusu bizi de heyecanlandırıyor. Gönül istiyor ki başarı hemen gelsin ama uzun soluklu bir yapılanma içerisindeyiz. Gençlerimizin gurur duyacağı, göğsünü gere gere dolaşacağı bir Trabzonspor'u inşa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."

Başkan Muharrem Usta, taraftarları Alanyaspor maçına da davet ederek "Yeni stat yeni hayat. İnanın, yılların karamsar havası sizlerle dağılacak. Takıma destek için arkadaşlarını al Medical Park Arena'da ol" dedi. (Fotomaç)


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
ekovizyon52 4 yıl önce
sayın başkanım taraftara davete devam edin..her maç oncesi bıkmadan usanmadan tasrafatarımızı türübüne davet etmeye devam...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@