Muharrem Usta Galatasaray maçına gelecek mi?

Trabzonspor'da merak edilen soru cevabını buldu.

Trabzonspor 28.10.2017, 20:49 28.10.2017, 20:53
Muharrem Usta Galatasaray maçına gelecek mi?
Haber61 - Spor Servisi

Bugün gerçekleşen Divan Genel Kurulu'na katılmayan Başkan Muharrem Usta'nın, Trabzon'a gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu.
Hatta Divan genel Kurulu'nda konuşma yapan Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan usta'ya Trabzon'da bir mülki amirin, maça gelmemesi yönünde telkinde bulunduğunu iddia etmişti. 

Bu akşam üzeri alınan bilgiye göre Muharrem Usta yarınki Galatasaray karşılaşması için Trabzon'a gelecek. Karşılaşmayı Medical Park stadı'nda izleyecek olan Usta'nın daha öncesinde yönetim kurulu ile bir toplantı yapması bekleniyor.
Yorumlar (7)
Osay61 3 yıl önce
İ.H.O Tam bir yalancı...
burhan 3 yıl önce
SENİN USTANDA MAŞALLAH EVLİYA GİBİ ADAM ALLAH SANA BAĞIŞLASIN....
mehmet 3 yıl önce
Ben bu adam kadar palavra atan,yalan söyleyen bir kişi görmedim.Pinokyo olsa burnu Mars gezegenine değmişti.Sabah başlıyor akşam yatana kadar yalan vaatlerle milleti kandırıyor.
Nevzat 3 yıl önce
yahu bu iho mu ne karni agrisi var isi gücü ts yi karistirmak buna nasil hala oraya gelmesine izin veriyorlar-.. usta maca gelemeyecek demisler lafa bakkk
Ersan 3 yıl önce
İHO tam bir tetikçi. Sebep olduklarını ödese ya!...Hakemleri hapsettirip sonra kuyruğunu bacakları arasına sokmasını unutmadık...
Necip Uzunalioğlu 3 yıl önce
Usta kesinlikle iyi bir başkan değil. Lakin Usta'yı İHO ile sıkıştırmak ayıp
Taraftar 3 yıl önce
Muharrem usta yı çok sevmem fakat İ.H.O dan 100 kat iyi dir...İHO bir daha asla TS ye Başkan olamaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@