banner526

banner533

banner513

Muhammet Beşir: "Benden Çok onlar seviniyor"

Trabzonspor'un genç oyuncusu Muhammet Beşir Gaziantep maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Muhammet, "Biz Trabzonspor'un büyük takımız. Bu maçların zor geçeceğini biliyorduk. İyi oynadığımızı düşünüyorum. İkinci yarı daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. G

Trabzonspor 22.12.2015, 23:30
Muhammet Beşir:

Trabzonspor'un genç oyuncusu Muhammet Beşir Gaziantep maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Muhammet, "Biz Trabzonspor'un büyük takımız. Bu maçların zor geçeceğini biliyorduk. İyi oynadığımızı düşünüyorum. İkinci yarı daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. Gol atmak çok güzel bir duygu. Allah Çalışana isteyene gerçekten versin. Müthiş bir duygu, anlatılmaz yaşanır. Takım arkadaşlarım beni çok seviyor. Gol atmamı çok istiyorlar. Gol attığım zaman onlar benden daha çok seviniyor. Buna gönülden inanıyorum. Erkan abi, Mehmet Abi, Özer abi ve Yusuf abi hepsine çok teşekkür ediyorum. Sadi hoca altyapıya her zaman önem veren bir hoca. Ona ve diğer altyapı hocalarına sonsuz teşekkür ediyoruz. Onlar sayesinde buralardayız" dedi.

 

Yorumlar (2)
Serkan 5 yıl önce
INŞALLAH ayağın yere basarda ötekiler gibi kaybolup,futbolu amatörde bitirmessin.
sudenaz topal 5 yıl önce
Örnek alamayacağın kişi Tekkedir. Biz onun gençliğini iyi biliriz. Bana kalırsa hami hocayla bir yıl çalışsan arkan yere gelmez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@