Muhammet Balta: "2020 inşallah özlediğimiz yıl olacaktır"

Muhammet Balta Haber61'e konuştu.

Trabzonspor 28.12.2019, 19:33
Muhammet Balta: "2020 inşallah özlediğimiz yıl olacaktır"

Haber61 – Spor Servisi – AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Trabzonspor Kayserispor maçı sonrası Haber61’e konuştu.

Muhammet Balta, “Zor bir maçtı. Allah’a şükürler oldun 32 puanla devreyi kapattık. İkinci yarıya daha farklı bir Trabzonspor bekliyoruz. Kayserispor’un işi zor görünüyor. Trabzonspor’un İkinci yarıya en iyi şekilde başlayacağını düşünüyoruz. Taraftarımızı tebrik ediyorum. Zor maçlarda 12 adam sürekli olmalı. Taraftarlarımız 12. Adamlığını başarırsa başarılı olacağımızı düşünüyorum. 2020 inşallah özlediğimiz yıl olacaktır” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Vatandaş 2 yıl önce
Şimdi sen yeni yılda çam ağacınıda diker hindiyi keser şampanyayı da patlatırsın. Yazık müslümana yakışırmı kafirin bayramını kutlamak veya ima etmek!!
ne boş adamlarsınız 2 yıl önce
birincisi yılbaşı ile noel farklıdır. noel 25 aralıkdı geçti. ikincisi kaldı ki noeli kutlamış olsa, kendi inancına göre hristiyanlar kafir değil aç oku öğren. 3. cüsü sana biri cenneti garanti mi etti. 72 huri beklerken 72 zenci zebani ile karşılaşmayacağını sadece inancın garanti ediyor bil istedim.
Ömer 2 yıl önce
Bu stoperlerle mi. Geç o işi sen
29 ADEMPALA 2 yıl önce
29 ADEM PALA burdaki yorumCULAR ANLADIMKI MARYINAL GURUPLARA BAĞLISINIZ CUNKU OLUMLU BIR DUŞÜNCENIZ YOK BIR GÜMÜŞHANELI OLARAK DIYORUMKI HOCADA BIZIM TRABZON SPORDA BIZIM GIDIN BJK YE ORASI ERMENI YATAĞI

Gelişmelerden Haberdar Olun

@