Muhammet: "Adımlarını bile takip ediyorum"

Teknik direktör Sadi Tekelioğlu'nun 14 yaşındayken Araklıspor altyapısından keşfederek, kulübe kazandırdığı Muhammet Beşir'in yıldızı parlamaya devam ediyor.   Eskişehirspor'un ardından Gaziantepspor filelerini de sarsan Beşir'den önemli açıklamalar...  

Trabzonspor 24.12.2015, 08:17
Muhammet:
Teknik direktör Sadi Tekelioğlu'nun 14 yaşındayken Araklıspor altyapısından keşfederek, kulübe kazandırdığı Muhammet Beşir'in yıldızı parlamaya devam ediyor.
 
Eskişehirspor'un ardından Gaziantepspor filelerini de sarsan Beşir'den önemli açıklamalar...
 
"Sadi hocama minnettarım. Beni o keşfetti. Keşfettiği yetmedi Trabzonspor'da şans verdi. Ömrüm boyunca bende özel bir yeri olacak.
 
N'Doye çok kaliteli bir futbolcu. Sezon başında bir penaltı kaçırmıştı ve ondan sonra düşüşe geçti. Morali bozuldu. Moral bozukluğu yüzünden atamıyor, yoksa kalitesi asla tartışılmaz bir isim. 
 
Hedefim Trabzonspor'da vazgeçilmez oyuncu olabilmek. Üst düzey bir oyuncu olmak. Ardından A Milli Takım'a gitmek. 
 
Cardozo gibi dünyaca ünlü forvet beni özel olarak çalıştırıyor. Bir forvet daha ne isteyebilir ki. Benim yerimde olmak isteyecek birçok genç forvet oyuncusunun olduğunu biliyorum. Benim üzerime titriyor. Özellikle son vuruş çalışması yapıyoruz. Antrenmanlarda attığı adımlarını dahi takip ediyorum. 
 
N'Doye'den de çok şey kazanmaya çalışıyorum. Çünkü ne kadar çok şey kazanırsam ileride bunların bana çok olumlu kazanımlar olarak geri döneceğini biliyorum." 
Yorumlar (5)
İsmail MALKOÇ 5 yıl önce
Bu şekilde düşündüğün için tebrikler. Asla şımarma. Şımarırsan bitersin. Yavaş yavaş çıkacaksın başarı merdivenlerini. Ne oldum değil, ne olacağım demelisin. Dünyaca ünlü golcülerin videolarını seyret bol bol. Bak gelen topları nasıl alıp kaleye dönüyorlar. Vuruş teknikleri nasıl. Ayrıca bolca penaltı ve frikik çalış. Sağdan soldan gelen ortalara kalenin belli bir yerine vurma hareketleri çalış.
Hakan yavu 5 yıl önce
Helal olsun sana Muhammed. İşte Burdur. Sen yerini biliyorsun dünyaca ünlü futbolcularla kendini geliştiriyorsun. Ama böyle devam edersen avrupa yolu sana ardına kadar açılır. Fazla kalmazsın bizde. Ahlaklı saygılı işini bilen seven öğrenmeye açık şımarmayan futbolcu lazım bize senin gibi
hami aydın 5 yıl önce
Başka isin mi yok bak futboluna n doye ile mümkünse göz teması kurma
Osman 5 yıl önce
Muhammet ilk 11 e çift forvet ile çıkmalı. Rakip defansın arasında tek başına kaybolmaması için yanına bir forvet daha gerekli. Ndoye de olsa çift forvet olmalı. Daha çok genç.
BmOaRvDiO 5 yıl önce
Sadece mütevaziliginden Ndoye'yi övüyorsun oysa herkes biliyorki o adamdan forvet olmazzz hatta futbolcu olmaz teknik yok sürat yok hava topu yok bunları geçtim adam koşamıyor bile

Gelişmelerden Haberdar Olun

@