Morteza geliyor mu? Açıklama geldi

Trabzonspor'un gündemindeki Morteza için açıklama geldi.

Morteza geliyor mu? Açıklama geldi
banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken ismi ilk sırada olan futbolcu İranlı stoper Morteza Pouraliganji için bekleyiş devam ediyor.

Sosyal medyada Morteza transferinin sonlandığı ve Trabzon'a geleceği saatin dahi belli olduğu iddiaları üzerine Haber61'e açıklamada bulunan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu şuan için netleşen bir şeyin olmadığını söyledi.

Morteza transferindeki son durum hakkında bilgi veren Hacısalihoğlu "Kendisi bizden Cuma günü akşamına kadar süre istemişti. Henüz futbolcu tarafından bize bir dönüş yapılmadı. Yarın akşama kadar süresi var, haber vermesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yozgat'li
Yozgat'li - 7 ay Önce

Klasik fiyat arttırma taktiği,diğer iran'lı oyuncularımızdan bilgi aldı bece oda gelecek! Sadece acaba farklı bir takım çıkarda üç beş fazla verirmi taktiği.Gelir,gelirgelcekkkkk.

Fersad
Fersad - 7 ay Önce

Bugün ıngiltere de transferi n sin günü imza atamazsa bugün yarın bizdedir

Cem Demir
Cem Demir - 7 ay Önce

gönlü baska yerde..ve suanda diger takimlar pazarlikta...trabzonsporun verdi parayi diger külüp den istiyor.

Hasan
Hasan - 7 ay Önce

Ali Beyyyy Yusufu baban mı yetiştirdi? Bu nasıl taraftarlık? Saçmalıyorsun. Senin gibiler bu takıma zarar veriyor. Hiçbir katkın yok ancak olumsuz konuşur durursun

emrah
emrah - 7 ay Önce

bu ne naz

ali
ali - 7 ay Önce

birakin gitsin ya kim bu ? kendini ne saniyor olacak is mi bu simdik cok sisirdik bunu yusufu satin dört kaliteli oyuncu alin gelin

banner393

banner426

banner443

banner441