7m


7m

hyundai

Morteza geliyor mu? Açıklama geldi

Trabzonspor'un gündemindeki Morteza için açıklama geldi.

Trabzonspor 09.08.2018, 18:10
Morteza geliyor mu? Açıklama geldi

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken ismi ilk sırada olan futbolcu İranlı stoper Morteza Pouraliganji için bekleyiş devam ediyor.

Sosyal medyada Morteza transferinin sonlandığı ve Trabzon'a geleceği saatin dahi belli olduğu iddiaları üzerine Haber61'e açıklamada bulunan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu şuan için netleşen bir şeyin olmadığını söyledi.

Morteza transferindeki son durum hakkında bilgi veren Hacısalihoğlu "Kendisi bizden Cuma günü akşamına kadar süre istemişti. Henüz futbolcu tarafından bize bir dönüş yapılmadı. Yarın akşama kadar süresi var, haber vermesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
Yozgat'li 4 yıl önce
Klasik fiyat arttırma taktiği,diğer iran'lı oyuncularımızdan bilgi aldı bece oda gelecek! Sadece acaba farklı bir takım çıkarda üç beş fazla verirmi taktiği.Gelir,gelirgelcekkkkk.
Fersad 4 yıl önce
Bugün ıngiltere de transferi n sin günü imza atamazsa bugün yarın bizdedir
Cem Demir 4 yıl önce
gönlü baska yerde..ve suanda diger takimlar pazarlikta...trabzonsporun verdi parayi diger külüp den istiyor.
Hasan 4 yıl önce
Ali Beyyyy Yusufu baban mı yetiştirdi? Bu nasıl taraftarlık? Saçmalıyorsun. Senin gibiler bu takıma zarar veriyor. Hiçbir katkın yok ancak olumsuz konuşur durursun
emrah 4 yıl önce
bu ne naz
ali 4 yıl önce
birakin gitsin ya kim bu ? kendini ne saniyor olacak is mi bu simdik cok sisirdik bunu yusufu satin dört kaliteli oyuncu alin gelin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@