Mesut Bakkal: "Bu bir takik savaşıydı."

Mesut Bakkal, Alanyaspor, Trabzonspor maçı sonrası konuştu.

Mesut Bakkal: "Bu bir takik savaşıydı."

Konuşmaya genç oyuncu Merih'in performansından bahsederek başlayan Mesut Bakkal, "Güzel bir galibiyetti. Merih zaten takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Sporting Lizbon'da oynuyordu. Bize de enerji lazımdı. Geçen haftalarda Galatasaray maçındana sonra oyuncularıma 'Siz yenilebilirsiniz ama benim takımım asla teslim olmaz' dedim ve altı oyuncuyu oynatmadım, Merih'de onlardan biriydi. Gerek saha içine gerekse yedek kulübesine güzel bir performans ve enerji veriyor. Ben bu oyununu devam ettirmesini umuyorum." dedi.

Maçın bir taktik savaşına dönüştüğünü belirten Bakkal, "Her zaman söylüyorum. Son haftalarda Trabzonspor'un yerleşik düzende yüzde 65'lere varan bir pas gücü var. Bizde geriye koşularda lig lideriydik. Eğer geriye koşularda lidersek biraz ileri giden bir takıma karşı agresif bir oyunla çok farklı bir maç çıkarabileceğimizi oyuncularıma söyledim. İkinci olarak da Onazi ve Sosa'nın önünü iyi kestik. Hatta oyuna bile giremediler. Pereira; kendisi müthiş bir hücumcu, onunda önünü Efe'yle kestik. Bu bir taktik savaşıydı kısacası.Karşı taraf oyunu forse de etti. Tam istediğimiz gibi oldu. Trabzonspor da şanssızdı çok gollerde kaçırdı. Böyle olunca da mutlu oluyorsunuz. Lige kötü başlamıştık, son iki haftadır galibiz. Bundan sonra da emin adımlarla ilerleriz. Ben oyun disiplini için oyuncularıma çok teşekkür ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 09:01


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 2 ay Önce

he he 6 tane yerken taktik nerdeydi? trabzona gelince mi taktik oluyor hepiniz aslan kesildiniz haftaya gene 6-7 yersiniz.

Agadayı
Agadayı - 2 ay Önce

Trabzonspor
Hep destek tam destek
Trabzonluyuz Trabzonsporlunuz

Yanlizkurt 61
Yanlizkurt 61 - 2 ay Önce

Siz ancak istanbul takimlari na yatarsinis .Mesut bakkal bol işkembeden atmaya devam

Serkan
Serkan - 2 ay Önce

Aynen doğru taktik olarak TS topu kaptimi hemen fauul yap . Sahada buna göz yuman hakemde oldumu mmmm ne güzel işliyor deyilmi işiniz gücünüz cirkeflik ama haklısınız biz takımlarına yenilmeye hastayiz .

Recep Ayar
Recep Ayar - 2 ay Önce

Acaba yenilseydi ne diyecekti, beş yemesi gereken maçdan tamamen bir şans eseri cikmiş taktikden bahsetiyor

Ersan
Ersan - 2 ay Önce

Bu kafayla düşmemeye oynasın hep....

Gürhan Bahadır
Gürhan Bahadır - 2 ay Önce

Trabzonspordan bir bok olmaz ve olmayacağını senin gibi 3. Sınıf hocaların takımını yenemeyerek göstermiştir. Bugün galatasaraya üzüldüm, geçen hafta boşna yenilmişler bize. 2010-11 de bu kadar üzülmüştüm birde bugün. Oysa ne boş hayaller kurmuşum.

Osman Karaduman
Osman Karaduman @Gürhan Bahadır - 2 ay Önce

Gsye üzulmek mi ...Sen TSli olamazsin...ya TS yada TSdir...gs=fb...gsyi. 10a0 yensek yine az gelir bana

Osay61
Osay61 @Gürhan Bahadır - 2 ay Önce

Şu maçta son yarım saat Burak oynasa idi maçı çevirirdik. Rodellega ile çok daha bekleriz ama tesadüfe kalmış.

Yasar
Yasar - 2 ay Önce

Hugo ile bu iş gitmez , Burak olsa 2-3 tane atardık, Mustafa da hikaye


banner426

banner443

banner441