banner556

Meksika'dan Trabzonspor iddiası: Salcedo

Stoper arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililer'in, Meksika devi Tigres'ten Carlos Salcedo için görüşmelere başladığı iddia edildi. Meksika'da çıkan haberlerde, Fırtına'nın pazarlıklarda büyük mesafe katettiği ve transferin an meselesi olduğu vurgulandı

Trabzonspor 12.09.2020, 08:05
Meksika'dan Trabzonspor iddiası: Salcedo

Kadrosunu güçlendirmek için yoğun mesai harcayan Trabzonspor savunma hattına seviye atlatmak adına çalışmalarına devam ederken, Meksika basınından flaş bir iddia geldi.

Ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiren Meksika devi Tigres'in yüksek maliyetli oyuncularını satma kararı aldığı ve stoper Carlos Salcedo için Fırtına ile görüşüldüğü öne sürüldü.

Önce kiralık sonra bonservis

Çıkan haberlerde bordo mavililerin ilk etapta satın alma opsiyonlu kiralama teklifi ile Tigres'in kapısını çaldığı ancak Meksika ekibinin direkt satışa onay verebileceğini belirtmesinin ardından direkt bonservis görüşmelerinin başladığı kaydedildi. Pazarlıklarda da büyük mesafe katedildiği ve anlaşmanın çok yakın olduğu yazıldı.

Yorumlar (3)
Heyhat 5 ay önce
Ey Ahali nicin oyuncu alıyoruz!
Bize reva görülen ya ikincilik yada ücüncülüktür.
Bosuna heveslenip durmayın Padisahimiz son kararı verir.
İlker Kayhan 5 ay önce
Yeter artık. İçimiz şişti asparagas haberden. Lig başlıyor halâ oyuncu peşindesiniz. Bu saatten sonra gelen adamlardan takıma ne fayda gelir. Newton'a üzülüyorum zira birkaç hafta sonra fatura ona çıkacak.
? 5 ay önce
kaç tane an meselesi transfer oldu yaw.....50 kişi oldu.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@