Mehmet Ekici’de karar zamanı!

Trabzonspor Mehmet ile son bir kez daha görüşecek

Mehmet Ekici’de karar zamanı!
banner432
Haber61 Spor Servisi - ÖZEL

Trabzonspor’da son günlerde gündemin ana maddesi haline gelen Mehmet Ekici konusunda net karar veriliyor.

Bordo mavili takımla sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan ve yeni sözleşme imzalamaya yanaşmayan Mehmet Ekici ile yönetim son bir kez daha görüşme yapacak.

İstanbul takımları Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş’ın da gündeminde olduğu bilinen oyuncunun Trabzonspor’da kalmaktan yana tavır sergilemediği öne sürüldü. 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yadin Hacımuhittinoğulları
Yadin Hacımuhittinoğulları - 2 yıl Önce

Ya lan. 10 milyon Avro'ya satılabilecek adamı sözde bedava verecekler. Bunlar bilindik taktikler. Önce taraftarın önüne at sonra sat. Eğer 5 milyon Avro alıp zırnığına kadar doğru değerlendirebilirseniz satın.
Ersun &Usta=Fiyasko

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Sevgili trabzonsporlular mehmet ekici gibi oyuncuyu 5 milyon euroya alamayiz lutfen akilli olalim verin istedigi parayi takimda tutalim

Savaş Uzun
Savaş Uzun - 2 yıl Önce

İyi para verdiler diye Mbia'yı sattınız. Şimdi de para gelcek diye Mehmet Ekici'yi satcaksınız. Bu 2li takımı şampiyonluğa oynatırdı. Böyle oyuncuları satarsan takım para kazanır. Takımda ayağında top tutup 2 adın yürüyecek teknik oyuncu kalamdı.

ramazan
ramazan - 2 yıl Önce

Ver yönetim MEHMET EKICININ istediyi parayi adam çatır çatır top oynasin

Ts
Ts - 2 yıl Önce

Gule gule

Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

Ya arkadaş gönderin şu nedime dilencisini. Ailece her kulüple görüşmüşler. Almayın böyle yerli yabancı münafikleri bu kulübe. Bunlar istanbul aşığı ajanlar. Oooof ulan of. Trabzon halkını Trabzonlu veya Trabzonsporlu olmayan hiçbiri sevmez. Yine aynı hataları yapmaya devam edersiniz. Selçuk, Burak, Ceyhun, Engin Baytar örneği. Nasıl ektiler bizi?

Mehmet tan...
Mehmet tan... @Hasan Demir - 2 yıl Önce

Hasan demir takımda nice keneler var iken sıra ekici ye mi geldi nasıl bi zihniyete sahipsin anlayamadım...

Zeki
Zeki - 2 yıl Önce

İstanbulda bok var git

ŞEHZADE
ŞEHZADE - 2 yıl Önce

Memo ya kahvede dedilerki gazete manşetini gösterip Mehmeti sordular.Dediki abdestim var beni günaha sokmayın.Aradan 1-2 dakika geçti biri daha sorunca Memo en galiz küfürleri peş peşe sıraladı.Kime artık siz anlayın.


SIRADAKİ HABER

banner393