7m


7m

hyundai

Mehmet Ekici kayıplara karıştı!

Trabzonspor'dan ayrılmak için kırk takla atan Mehmet Ekici Fenerbahçe'de kaybolan isimlerden oldu

Trabzonspor 20.10.2017, 10:46
Mehmet Ekici kayıplara karıştı!
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da gösterdiği performansla milli takım kapılarını kendine aralayan ve adını Türkiye'ye ezberleten Mehmet Ekici, bordo mavili takımdan ayrılmak için elinden geleni yaparak Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Ekici şimdilerde ise eleştirilerin odağındaki kayıp yıldızlardan birisi haline geldi...

Geçen sezonun devre arasında bordo mavili kulüpten izinsiz olarak Fenerbahçe ile görüşerek anlaşmaya varan ve Trabzonspor'u zor durumda bırakan Mehmet Ekici, sezon sonuna kadar kadro dışı bırakılmıştı. Fenerbahçe'ye gidebilmek için kadro dışı kalmayı göze alan 27 yaşındaki futbolcu muradına erse de yeni kulübünde hiç bir varlık gösteremedi.

Sürekli sakatlıklarla boğuşan Mehmet, forma şansı bulduğu 3 karşılaşmada ise varlık gösteremedi. Sürekli yaşadığı sakatlık sorunları nedeniyle eleştirilerin odak noktası olan Trabzonspor'un eski futbolcusu, İstanbul'un öğüttüğü isimlerden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Yorumlar (6)
yasar 5 yıl önce
Bir laf vardır, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Ts gibi bir kulube yanlış yapmayacaksın, bu taraftar seni bağrına basmıştı.
Ali 5 yıl önce
Trabzonda kalsaydi sosadan iyi oynuyordu hakini yemeyelim trabzonsporda akli olsaydi suan kraldi yazik etmis kendisine istanbulu secmis futbolu birakmis kafada
Akçaabatlı 5 yıl önce
Bizde bu mantık varken çok daha bekleriz. Futbolcuyu elinde tutamazsın gidince başarılı olursa yönetimi suçlarsın olamazsa onun başarısızlığıyla övünür kendini teselli edersin küçük düşünceli insanlarız vesselam
Ekrem 5 yıl önce
Kapasitesi sinirli bir oyuncu. gayet normal!
yılmaz topal 5 yıl önce
Benim düşüncem hep ekicinin haksız olduğu şeklindeydi Ama usat nın şuanki yönetim şeklini görünce haksızlık ettiğimi düşünüyorum.
Suphi Balık 5 yıl önce
Adalet böyle bir şey. Siz yıllarca boşuna para alın ve alavere, dalavere başka takımla el altından Trabzon,a ihanet edin sonrada dikiş tutturacak güçü Allah bağşetmez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@