Mehmet Ekici iddiası yalan çıktı!

Trabzonspor Mehmet Ekici'nin akaryakıt ödemesini yapmadı iddiaları asılsız çıktı

Trabzonspor 22.02.2017, 17:37
Mehmet Ekici iddiası yalan çıktı!
Trabzonspor’un devre arasında göndermeye çalıştığı ve Fenerbahçe ile kulübün bilgisi dışında anlaşma imzaladığı için kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici hakkında, bazı yayın organlarında çıkan “Akaryakıt alması Trabzonspor tarafından engellendi” haberleri hakkında gerçek ortaya çıktı.

Olayı aslında Mehmet Ekici’ye sponsor olan Akaryakıt markası ile 1 yıllık kişisel bir sponsorluğu bulunduğu, bu sponsorluk karşılığında ücretsiz yakıt aldığı öğrenildi.

Bu anlaşmanın sona ermesiyle beraber ücretsiz akaryakıt hakkı sona eren milli futbolcu parasını ödemek zorunda kaldığı belirlendi. Medyada çıkan haberlerin aksine ücretsiz akaryakıt anlaşmasının Trabzonspor ile değil Mehmet Ekici'nin bizzat kendisinin özel sponsoruyla ilgili olduğu belirtildi.

Trabzonsporlu yöneticiler ise son dönemde sosyal medyada ve güvenilirliği olmayan bir çok internet sitesinde yayınlanan asılsız haberlerin kasıtlı olarak yapıldığını ve dikkate alınmamaları gerektiği kaydetti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
yakup 4 yıl önce
bende duydum böyle baska bir olay sadece duyum Mehmet Ekici af edildi sözlesme uzatmak istiyor sadece taraftardan cekiniliyormus
Ozgur ata 4 yıl önce
M.ekici, yanlis yapiyorsun. T.Spor bir ivme yakaladi, surekli uzerine koyarak ikerliyor. Boyle bir Trabzonspor'a bayila bayila imza atman lazimken kendini bitirdin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@