Mehmet Ali Yılmaz; Trabzonspor sahipsiz değildir!

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray maçında tam bir hakem faciası yaşandığını belirerek, "Trabzonspor büyük bir camiadır. Kimse sahipsiz zannetmesin” dedi. Trabzonspor Onursal Başkanı ve Spordan Sorumlu eski Devlet Bakanı Mehmet Ali

Trabzonspor 22.02.2016, 16:58
Mehmet Ali Yılmaz; Trabzonspor sahipsiz değildir!

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray maçında tam bir hakem faciası yaşandığını belirerek, "Trabzonspor büyük bir camiadır. Kimse sahipsiz zannetmesin” dedi.

Trabzonspor Onursal Başkanı ve Spordan Sorumlu eski Devlet Bakanı Mehmet Ali Yılmaz, Galatasaray maçında yaşanan olaylara sert tepki gösterdi. 

Yılmaz, “Trabzonspor büyük camiadır. Herkes ayağını denk alsın. Trabzonspor her isteyenin istediğini yapacağı bir kulüp değildir” dedi.

Yılmaz, Galatasaray maçında futbol adına utanç ve yüz kızartan görüntüler yaşandığını belirterek, "Trabzonspor büyük haksızlığa uğratılmıştır. Artık bıçak kemiğe dayandı. Trabzonspor’un hakkını gasp edenler bunun hesabını verecektir. Bundan kimse kurtulamaz. Trabzonspor sahipsiz değildir” açıklamalarında bulundu.

Onursal Başkan Yılmaz, Türk futbolunun ve Trabzonspor’un kaderi ile kimse oynayamayacağını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bu ateş herkesi yakar. Konuşanlar ve karar alacak olanlar dikkatli olmalı. Sonra altında kalırlar. Fair-play çerçevesinde, kurallara uyulmalı. Düdükler doğru çalmalı. Temiz bir futbol sayfası mutlaka açılmalı”

Yorumlar (9)
ali duran 5 yıl önce
Şikecileri kendi özel kanalında aklayan sözde Onursal başkan değilmi bu körler sağırlar birbirini ağırlar, Şimdide Don Kişotluk yapıyor.
hayrrettin erol 5 yıl önce
Evet onursal paşkanimiz sen ve senin gibilerin sayesinde sahipsisiz maalesef ama ben diyorumki şikerasyon istifaaa TSye özgürlüüüg
esali 5 yıl önce
Samsun Trabzon maçından sonra bu hakemin hakemliği bitecek dedi ve yaptı o hakem ilhami kaplandı dün akşamki maçın gözlemcisiydi
zafer Turalı 5 yıl önce
KOCA OFLU SENI SEVMEZDIM. AMA SENIN ZAMANINDA TRABZONSPORA KIMSE BIRSEY YAPAMIYORDU.ONU BUNU BILMEM KIM NE DIYORSA DESIN SEN OLACAKTINDA TRABZONSPORUN HAKKI YENECEKTI. GECIN O AYAKLARI. SENDEN SONRA GELENLER; ALBAYRAK,IHO OZKAN SUMER,SADRI SENER VE USTA. HANGISI TAKIMIMIZN HAKKINI KORUDU.
toprak sengun 5 yıl önce
oturduğu yerden herkes herseyı soyler..bence farkın olsun elını tasın altına koy ve soyledıklerını eyleme dönüştür..bu zor gunde yonetıme ve camıaya yardımcı ol..burkorasıyle aran ıyıdır bılmeyen yok,kullan burokrasıyı sende
tarık buğra 5 yıl önce
mehmet ali yılmaz sanırım pek futboldan anlamadığından ve de iyi bir ekip kuramadığından onun döneminde başarılı olamıyorduk.gerçi şaun ki sırlamadaki durumumuza da onun döneminde de düşmedik.
Trabzonspor 5 yıl önce
Sayın Onursal Başkanımız,Değerli büyüğümüz artık elinizi taşın altına koyun Trabzonspor'u bizim eski zamanlarımızdaki gibi hakkı yenilmeyen duruma getirin.inanıyorumki siz öncelik olursanız camia bütünleşecek ve eski şaşaalı dönemlerimize döneceğiz.saygılar.
Ercan Aslan 5 yıl önce
Tüm Trabzonsporlulara sesleniyorum.

Arkadaşlar.

Bu hafta sonu Osmanlıspor maçına o hiç dolmayan stadı dolduralım. Fenerasyon (Geserasyon da denebilir) ve MHK müsveddelerini herkesin elindeki Kırmızı kartlarla ve Salih'in Kart Gösterdiği Tişörtlerle (Yönetim hazırlasın biz satın alalım) Protesto edelim. 90 Dakika Federasyon İstifa, MHK İstifa Tezahüratı yapalım.Futbolcular da 5 dakika boyunca her topu taçaa atsın. Bundan daha etkili bir protesto olmaz. Sahaya Yabancı Madde atmayalım, Küfretmeyelim. Zira bun Çakallar BJK Maçını bizi Seyircisiz oynatmak için Fırsat kollar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@