Mehmet Ali Yılmaz: "Kim yapıyor, kim ediyor"

Mehmet Ali Yılmaz Akyazı Stadının açılışına katılmayacağını açıkladı.

Mehmet Ali Yılmaz: "Kim yapıyor, kim ediyor"
banner432

Akyazı Stadının açılışı için kendisine davetiye gönderilen Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, açılışa katılmayacağını açıkladı.

Kendisine davetiye gönderilme şekline tepki gösteren Yılmaz, "Yönetenlerin hassasiyeti bu demek ki... Bize bunu gösteriyorlarsa başka işlere nasıl hassasiyet gösterdiklerini düşünmek bile istemiyorum. Her gün idman yapılan, yönetimin girip çıktığı tesislerde adı yazan, o tesisleri kulübe kazandıran bir başkana bu şekilde davetiye gelmesinin takdirini kamuoyuna bırakıyorum. Kim yapıyor, kim ediyor, organizasyon ne bilemem! Ancak şeklin tuhaf olduğu kesin. Trafiği belli olmayan bir davete katılmam." dedi. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 10:11

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Koroglu
Koroglu - 3 yıl Önce

Tesisi sen yaptırmadınki Ali şen parayı verdi.Sende şampiyonluğu verdin o sene

İsmail AKSOY
İsmail AKSOY - 3 yıl Önce

Sayın YILMAZ’ın elbette Trabzonspor Başkanı olarak kazandırdıkları olmuştur. Ancak kesinlikle aldığı verdiğinden devasa fazladır. Genç nesil bilemez, adı-sanı bilinmezken TS’nin başına Cevahir tarafından ışınlanarak Bakanlık mertebesine kadar yükselmesi nasip olmuştur. Zaman zaman “Trabzon Delikanlısı” olarak Ali ŞEN gibi baronların ağzının cevabını anladığı dilden vermesi gönüllerimizi okşamıştır. Fakat bu darılma huyu da ilginçtir. Zira zamanın birinde kongreye bile tavır koyup (İstanbul’dan gelmemiş) beslediği kişiler tarafından gıyabında kendisini seçtirebilmiştir. (!)
Bana gore iktidar yağdanlıklarının arasında ancak bir kaçıncı derece ilgi göreceğini düşündüğünden katılma nezaketini göstermemiştir.

Yasar Dursun
Yasar Dursun - 3 yıl Önce

Biktim su Kulübden! Biktim Taraftarlarindan, Yöneticilerinden, Oyuncularindan!!! Hepsi tek aglamayi biliyor! Koskoca Adam gelmis ve davetiye yeterli hassasiyetlen gelmemis diye agliyor!!! UTAN BE!

Yılmaz topal
Yılmaz topal - 3 yıl Önce

Başkan bunlar acemi dahada kötüsü iktidatın esiri . İktidar kime nasıl davetiye göndereceğini söylerse o şekildr gider az kaldı suları ısınıyor

adnan
adnan - 3 yıl Önce

TS FAYDALI BASKANLARI A,OSMAN ULUSOY SALIH ERDEM SAMIL EKINCI M,YILMAZ OSKAN SUMER ATAY AKTUG SADRI SENER EN IYLERI A,OSMAN ULUSOY SAMIL EKINCI M,YILMAZ

Yasin  Hacımuhittinoğullar
Yasin Hacımuhittinoğullar - 3 yıl Önce

Yeni moda İHO, USTA eskileri geçiniz. Değil eski başkanlar eski futbolcular dahi düşman ilan edilmiş. Kulüp başkalaşmış tezgaha evrilmiş. Şenol GÜNEŞ bile düşman ilan edilmiş.

adnan
adnan - 3 yıl Önce

M,YILMAZ KADIKOY DE YENDI FB YI SANPIYON OLDU DIGERLERI KADIKOYDE DEYIL GALIP GELEMIYOR HEP MALUP SONMAC DAK 90 GOL d,,HASAN SIMDI KADIKOYDE DEYIL SANPIYONLUK GALIBIYET YOK UTANIN BURDA YAZMAYA

adnan
adnan - 3 yıl Önce

UNUTTUM KADIKOYDE DEYIL GALIP GELMEYI ATTIK GOL BILE ATAMIYORUZ SIMDIKI SIRADAN BASKANLARLA