M'bia ve Cavanda'nın dev faturası!

M’Bia ve Cavanda bardağı taşırdı ancak sözleşmeleri yönetimin elini kolunu bağlıyor   Usta’yı Çileden Çıkardı   Bursaspor maçındaki performansı ve sorumsuz harekteleri ile dikkat çeken Kamerunlu oyuncu Stephane M’Bia’nın takımdan ayrılmak istediği iddia e

Trabzonspor 20.01.2016, 12:21
M'bia ve Cavanda'nın dev faturası!
M’Bia ve Cavanda bardağı taşırdı ancak sözleşmeleri yönetimin elini kolunu bağlıyor
 
Usta’yı Çileden Çıkardı
 
Bursaspor maçındaki performansı ve sorumsuz harekteleri ile dikkat çeken Kamerunlu oyuncu Stephane M’Bia’nın takımdan ayrılmak istediği iddia edildi. Devre arasına girilmesiyle kriz yaratan ve alacaklarından doğan faizlerin ödenmesi için yönetime ihtar çeken M’Bia konusu, parasının büyük bir bölümünün yatırılması ile çözüme kavuşturulmuştu. İdmanlarda keyifsiz bir görüntü çizen Mbia’nın tavırlarıyla gitme havasında olduğu gözleniyor.
 
Ağır Maddeler Var
 
Belçikalı oyuncu Pedro Cavanda’nın da benzer durumda olması Başkan Muharrem Usta’yı çileden çıkardı. Başkan Usta, Bursaspor maçı sonrası, “Trabzonspor forması için savaşmayanlarla gelecekyıl yolumuza devam etmeyeceğiz” açıklaması yaparak adeta bu oyunculara gözdağı verdi. Yapılan sözleşmeler gereği Stephane M’Bia ve Pedro Cavanda ile bu dönemde yolların ayrılması halinde Trabzonspor’a maliyetlerinin 50 Milyon TL olacağı öğrenildi. Bu nedenle yönetimin şu anda böyle bir yolu izlemeyi düşünmediği belirtildi.
 
Taka
Yorumlar (8)
eren polat 5 yıl önce
İKİ OYUNCUYA 50 MİLYON TL BU TS'Yİ BİTİRMEKTİR.
nl 5 yıl önce
hacinin eseri bunlarmi trabzonspor sevdalisiydi
saban 5 yıl önce
Yedek kalsin lar ya adam gibi oynarlar yada kendiliginden giderler
Salih 5 yıl önce
İHO öğle kazıklsr attıki çıkarabilene aşk olsun. Değil başkan ondan bu kulübe taraftar bile olamaz. Bu adamlar batırmadan gitmezler.
adil türk 5 yıl önce
El oğlu alır omuzuna koyar.

Çokta dertti Trabzonsporun parasıymış.

Parayı aldıktan sonra geçip gidecek adam..

50milyon tl Trabzonda yatırım yapılsa büyük para .Yazık ya.
Yusuf Babuz 5 yıl önce
İHO bu kulübe öyle bir zarar verdi ki kulübü en az 20 yıl geriye attı. Yönetim nasıl toparlayacak allah kolaylık versin. M'bia ve Cavanda bu takımda oynatılmamalı zarlı oldukları kesinlikle ortada, bir yolunu bulup bu iki oyuncunun gönderilmesi gerekir.
isapasli oflu 5 yıl önce
Sartlari travzonspor koymali yoksa herzaman hüsran olur uymayan futbolcuyu almayacaksin bukadar basit filosof olmaya gerek yok
sanane ula 5 yıl önce
Oooo iyi şimdi de M'bia, Cavandayı yiyecekler :) Cavan da 20 milyon eder . elinde kaç tane var . Mehmet ekici ile erkan zengin, onur, avrupadaki takımları sadece izlemeye gidebilir :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@