banner556

Marlon için karar devre arasında

Marlon'un performansı kaderini belirleyecek

Trabzonspor 12.12.2020, 12:03 12.12.2020, 12:04
Marlon için karar devre arasında

Trabzonspor, sol bek Marlon'u satın alma opsiyonuyla kiralamıştı.

Alışma döneminde etkisiz kalan 23 yaşındaki futbolcu, Abdullah Avcı'nın gelişiyle beraber toparlandı.

Avcı, Marlon hakkındaki kararı devre arası verecek. Performansını yükseltirse opsiyon devreye sokulacak. Bonservis bedeli 2 milyon euro.

Yorumlar (8)
Gazi 1 ay önce
Novak gibi bir adamı elde tutamayan beceriksiz yönetim bu Marlon denen vasıfsız gibi en az üç sol bek alacak ama Novak gibi faydalı olmayacak göreceksiniz. Üç kuruş kar edeyim derken on katı zarar edeceğiz.
katakulli 1 ay önce
SIRADAN BIR TOPCU ,
Holalı 1 ay önce
Sezon bitene kadar devam edin bonservisi alınacak bir topçu değil
alt yapı nerede bu kalitede genç yok mu bizde 1 ay önce
marlon kalitesinde bir adam altyapıdan gelse sabır deriz bu kalitede oyuncuyu transfer ediyorsak ben bu alt yapıyı övmem eleştiririm düz topçu bunun gibi adamıda mı yetiştiremiyoruz aynısı bilal ve kamil ahmet içinde geçerli hocam şu sefa yı biraz oynat parmağın yerine koy dene belki o bölgede fiziği ile parmaktan başarılı olur ezilmez en azından parmak gibi
Bordo 1 ay önce
TS da oynamaz yetersiz vasıfsız , 10 üzerinden 3 puanlık oyuncu , değil 2 milyon 200 bin etmez bonservisi ,alt yapıda ,bal liginde daha faydalı oyuncular var...
marlon afobe baker flavio djanini ts u hedeflere taşıyacak oyuncular değil, avcı da bu oyun sistemi ile ts u hedefe taşıyamaz artı ts daki futbolcuların degerini artırmayı bırak düşürecek oyun sistemi var yönetim,böyle devam ederse ünalı gönderip ts in kötü oyunundan ders alan yönetim şimdide bir oyuncu durduğu yerde vitrine çıkmadığını, parlamadıgını, avcı bu yönetime öğretir ,ünalın td olarak bir takıma neler kattığını anlar yönetim.
mavi 1 ay önce
Ahmet agaoglu
Dediğin gibi Proje belli, alacaksın, yetiştireceksin, satacaksın. Çok açık ve net....bu dedigini ünal vb hocalarla olur...avcı gibi oyın sistemi silik ,geri oynayan sistemden birşey çıkmaz, rakipler beceriksizse puan alır takım çünkü ts hücum yapmıyor gol kovalamıyor top kapmaya çalışmıyor.avcı başarılı olsun tabii fakat oyun sistemi ile yanlış tercih gibi.
Lazzz 1 ay önce
Kiralikmiymis çok sevindim yetersiz bu adam
Ali Fuat 1 ay önce
Şimdi sevindim, kiralıksa sene sonu döner köyüne. Bu seviyeyle halı sahada bizim takımda bile sol bek zor oynar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@