Marin harekatı

Trabzonspor’un yeni yönetimi, bir yandan idari yapıya dair adımlar atmaya çalışırken, diğer taraftan da sportif açıdan ikinci yarının, hatta gelecek sezonun planlamasıyla uğraşıyor. Bordo-Mavililer’in öncelikleri arasında kadrodaki oyuncuların durumu var.

Trabzonspor 17.12.2015, 07:59
Marin harekatı
Trabzonspor’un yeni yönetimi, bir yandan idari yapıya dair adımlar atmaya çalışırken, diğer taraftan da sportif açıdan ikinci yarının, hatta gelecek sezonun planlamasıyla uğraşıyor. Bordo-Mavililer’in öncelikleri arasında kadrodaki oyuncuların durumu var... O oyunculardan biri de hiç kuşku yok ki Marko Marin. Sezon başında Chelsea’den kiralanan Alman yıldız için Trabzonspor’un devre arasında düğmeye basacağı öne sürüldü.
 
‘Bir daha tekrarlanmaz’
 
Bordo-Mavililer, önce oyuncunun kendisiyle görüşecek. Marko Marin’e, hem ekonomik hem de genel anlamdaki sorunların artık hiçbir şekilde tekrarlanmayacağına dair garantiler verilecek. Eğer başarılı futbolcu bu teklife sıcak bakar ve tercihini Trabzonspor’da kalmaktan yana kullanırsa o zaman rota İngiltere olacak.
 
İlk rakam 4 milyon Euro
 
Fırtına’nın kurmayları Chelsea’den Marko Marin’in bonservisini isteyecek. İlk etapta 4 milyon Euro’luk bir bedel üzerinden konuşan tarafların, bu kez masada pazarlığa oturacağı ve ödeme planı üzerinde görüşeceği belirtildi. Kariyerinin son dönemlerinde sürekli kiralık olarak kulüp değiştiren Marko Marin, daha önceki açıklamalarında, “Bir kulüpte uzun soluklu futbol oynamak benim önceliğim. Umarım doğru yer Trabzonspor’dur” ifadelerini kullanmıştı.
Yorumlar (6)
fatih avanoz 5 yıl önce
kesinlikle alamayın

osamanlısporun 10 numası Ndiaye alınmalı
Bezmis taraftar 5 yıl önce
Bakalm o sizi kabul edecek mi?
Salih 5 yıl önce
İlk maçında çok iyi görüntü vermişti. Sonrası fos. Yönetim aklı başında bir yönetim. Marine para vereceklerini sanmıyorum. Mehmet Ekici dışındakiler gidebilir. Bizim alt yapıdan daha iyileri çıkar. Oğuzhan oynasın . Andulkadir oynasın daha iyi. Çok iyi ve ekonomik yabancı olabilir. Pahalı verimsiz, sönmüş yıldızlara hayır. Aytaç gibi gençler bulunup alınmalı.
TSALi61 5 yıl önce
Kesinlikle alinmali bonservisi daha uyguna alinabilir Abramovic kiyak yapar bize ve ilk 11 de oynamali solacikda Yusuf oynamali Ekici ve Marin ortasahamiz Okay arti Aytac ortasahamiz olmali erkan yedek kalmali yada satilmali saga acikda Marin ve Yusuf degisimli oynamali Saga sol yani stoperler Aykut ve Mustafa yumlu sagabek Cavanda solbek suanki takimda Musa olabilir kayseriden Ömerbayram alinmali takasla alperi vermeli Douglas ve Ndoya satilmali iyi bir yabanci forvet alinmali acil yerlide
mustafa aksoy 5 yıl önce
2 maç oynadı sonra ortalarda yok fizik olarak çok yetersiz topu kaptırınca hiç bir şekilde pres yabamıyo bize nakulma tarzında topçu lazım kesinlikle alınmalı zaten m. ekici ve marin yanyana oynamaz aytaç mutlaka mbia ile oynaması lazım önlerindede ekici
fatih avanoz 5 yıl önce
kesinlikle devam etmeyin

osmanlısporun 10 numası Ndiaye alınmalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@