7m


7m

hyundai

Marek Hamsik: Hayatım boyunca unutmayacağım

Trabzonspor'un yıldızı Marek Hamsik şampiyonluk kutlamaları hakkında konuştu.

Trabzonspor 24.05.2022, 20:09
Marek Hamsik: Hayatım boyunca unutmayacağım

Marek Hamsik, "Trabzonspor'daki şampiyonluk kutlamalarını hayatım boyunca asla unutmayacağım. 6 parti yaptık. Hepsini birinden ayırmak çok zor." dedi. 

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Marek Hamsik, şampiyonluğun ardından İtalyan basınına konuştu. 

Tuttomercato'da yer alan röportajda Marek Hamsik, şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili olarak "6 parti yaptık. Birini diğerinden ayırmak gerçekten zordu. Özellikle Karadeniz'de teknelerle yaptığımız gezi çok güzeldi. Hayatımda asla unutmayacağım duygular yaşadım." dedi. Geleceğiyle ilgili konuşan Hamsik, "İyiyim ve kendimi yaşlı hissetmiyorum. Sadece birkaç sakatlık geçirdim. Bu anlamda şanslıyım." şeklinde konuştu. 

Marek Hamsik "Gelecekte teknik direktör olmak istersen nasıl bir hoca olursun?" yönündeki soruya ise, "Felesefem Sarri ve Guardiola. Özellikle Sarri'nin Napoli dönemi." ifadelerini kullandı. 


Yorumlar (1)
Erdem 1 ay önce
Bizim bu şampiyonluk kutlamaları kampta da devam etmez inşAllah. Bu sene bitti gitti, madem güzel oluyor bu şampiyonluk işi, ne güzel yine seneye şampiyon olalım işte. Ama önce bu seneyi bi unutun kafanızı sıfırlayın, bu sene için var gücünüz ile çalışmaya devam edin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@