7m

7m

hyundai

tamfinans

Marek Hamsik: Harika duygular yaşadım

Trabzonspor’un yıldızı Marek Hamsik konuştu.

Trabzonspor 13.05.2022, 14:48
Marek Hamsik: Harika duygular yaşadım

Trabzonspor’un yıldız ismi Marek Hamsik yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Hamsik’in röportajından satır başları şu şekilde;

"Aslında harika duygular yaşadım. Böyle anlar, hep hatırlayacağınız anlardır. Şehir, uzun zamandır bu şampiyonluk duygusunu bekliyordu. Onlar mutlu olduğu için ben de mutlu hissettim."

"Ben herhangi bir kıyafetimi kaybetmedim. Hatıra olarak saklayabilmek için kendime saklamaya çalıştım. Uzun zamandır bu duyguları yaşamayı bekliyordum."

"Sezonun en önemli maçlarından biriydi. Maç 1-1'e geldiğinde 2. golü atacağımızdan ve kazanacağımızdan inanılmaz derecede emindim. Dışarıda ettiğiniz yardım, sınırlı bir yardım oluyor."

"İçeride oynadığımız İH Konyaspor maçı olarak görüyorum. Bizim için 6 puan değerindeydi. Kaybetseydik puan farkı azalacaktı."

"Sakatlık sürecinde takıma yardım edemediğim için çok üzgündüm. Şu an zor zamanları geçtik. Belki de ligin en zor anları olan son zamanlarda takıma yardımcı olabildiğim için çok mutlu hissediyorum."

"Benim için ikonik bir saç olduğu için futbol oynadığım sürece böyle bir saçım olacak. Bebek konusunda da harika bir iş çıkarmışlar."


Yorumlar (1)
Erdem 4 gün önce
Evet hep beraber çok uzun yıllar sonra doya doya şampiyonluk kutladık, kutluyoruz. Konya maçından sonra bağıra bağıra şampiyonluğumuz geldi. Herkese teşekkür ederiz, futbolcularımız aldığı paranın hakkını verdi. Fakat haybeden Türkiye Kupasını kaybettik. Ben 2 kupa beklerken son 2 aydır sahada koşmaya gerek duymayan bir takım gördüm ve bu olay beni gelecek yıllar adına korkuttu. Seneye kaç kişi kalır bilemem ama son haftalardaki boş vermişlik her kupayı kazanan dünya kulüplerinde yok. Zannedersin 10 yıl üst üstte şampiyon olduk kupalardan bıktık. Bu sezon 2 kupayı rahatlıkla alabilirdik. Cinconlar 4 yıl üst üstte şampiyon oldular ne Rehavet ne de boş vermişlik adamlar bütün kupaları açlar gibi saldırdı, yok efendim Türkiye Kupası da nedir, teneke bu kupa, ne gerek var, bizde UEFA Kupası var zaten demediler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@