Mandıralı'ya yönetimden destek

Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem "Hami hoca şanssızlıklar yaşadı, hastalıklar, sakatlıklar oldu" diyerek, Mandıralı'ya destek çıktı. Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem, eleştirilerin hedefi heline gelen Hami Mandıralı'ya arka çıktı.   Örem, bordo-mavi

Trabzonspor 09.02.2016, 18:23
Mandıralı'ya yönetimden destek

Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem "Hami hoca şanssızlıklar yaşadı, hastalıklar, sakatlıklar oldu" diyerek, Mandıralı'ya destek çıktı.

Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem, eleştirilerin hedefi heline gelen Hami Mandıralı'ya arka çıktı.
 
Örem, bordo-mavili takımda göreve getirilmesinin ardından çıktığı 3 maçta da yenilen Mandıralı'ya destek vererek, "Biz zaten Hami hocanın arkasındayız. Hami hoca şansızlıklar yaşadı, hastalıklar, sakatlıklar oldu. Bunun herkes farkında, biz farkındayız, taraftarın da farkında olması lazım. Bunu Hami hocaya endekslemeyi doğru bulmuyoruz. Biraz şansızlıklar yakamızı bırakmadı. İnşallah toparlayacağız" dedi.  
 
Ligde son yaptıkları Akhisar Belediyespor maçında, sahada direnen, mücadele eden bir takımın yer aldığını ifade eden Örem, şunları söyledi: "Saha şartları ve şansızlıklar, biraz sonucun böyle olmasının nedeni. Sakatlıklar düzeldikçe daha sağlam ayakta durmaya çalışacağız. Taraftarlarımız, direnen, mücadele eden, her zaman üst sıralara tırmanan bir Trabzonspor görecektir. Şu ana bakıp aldanılmaması gerekir, geçici, beklenmedik bir durumdur. En kısa süre toparlanıp sahada gerekli mücadeleyi gösteren bir Trabzonspor'u taraftarlarımız görecektir."
Yorumlar (8)
ali duran 5 yıl önce
Hey allam birde destek olmuyorlarmı gönderin şunu
ali duran 5 yıl önce
Tabi tabi iki haftaya kadar gönderirsiniz adamı
Menşure 5 yıl önce
Yazıklar olsun !
takım taraftari 5 yıl önce
Allah aşkına böyle konuşup milleti daha fena ciltirtmayin rakip başka sahada mi oynadı neyin sansizligi iki pas yok kaleye şut yok bir organize yok bu futbolcular ve Hami ile ancak kaoslarin en büyüğünü yaşarsınız bir kaç hafta sonra yaptığınız büyük hatayi sizde anlarsınız
Tabi cnm 5 yıl önce
Bu geçici beklenmedik durumların ardı arkası 4 sezonudur kesilmiyor nedense.Saha şartları sadece bizim oyuncuları etkiliyor galiba.Rakip takımlarda da hiç sakatlık, hastalık yaşanmıyor sanırsam.Akhisar Avni Akere takım kaptanı Güray Vural olmadan, as kalecisi lukac olmadan, Rodellega olmadan çıktı.Bizdeki cardozolar, erkanlar, marinler sahadaydı, rakibin en etkili oyuncusu gürayı da transfer etmiştik ama tabi siz haklısınız şanssızlık(!) bunların hepsi.SİZ TARAFTARA HAYAL SATMAYA DEVAM EDİN!!
Selim kaya 5 yıl önce
Yönetimdeki Arkadaşlar kacırmış olabilir Sadi Tekelioğlu çok ama çok önemli bir konu söyledi takımın yarısı sakat.ve bence Hamiyi sucladı çok bilmiş Hami Hocanın takıma sentetik sahada olmayacak antremanlar yaptırdığını söyledi.
Salih 5 yıl önce
Yönetimde futboldan anlayanlar muhakkak vardır diye düşünüyorum . Mevcut şartlarda Sadi Hocamız başarılı sayılırdı. Ne den gönderildi anlamadık. Takım çok iyi oynuyordu. Kafada Trabzonsporu bitirmiş MBia'nın Bursa maçında yaptığı vurdum duymazlığı maalesef hocamızı yedi. Korkarım bize çok pahalıya patlayacak. Sık sık hoca drğişikliği kafa karıştırır. 20 bin teknik direktörün olduğu Trabzonsporda Hami'nin işi çok çok zor. Yapılacak tek iş Hami hocanın yanına tecrübeli bir yardımcı antrenör slmak ve durumu kotarmaktır. Hami maasef bu yükü tek başına taşıyacak tecrübede değil. Zamanı boş geçirip hocalığa dair hiç bir şey yapmadı son 15 tılda. Alt takımlarda çalışması şart. 1461 ona çok daha iyi tecrübe olurdu.
he yav he 5 yıl önce
lig gitmiş kupa gitmiş, daha neyi gösterecek? neden alt yapidakiler oynatilmiyor? sefadan musadan fatihten douglastan bin kat iyi oynayacaklarina eminim. Bu genclere boyle firsat düşmüş daha ne zaman gösterecekler kendilerini...kurban olun o genclerde ki yüreklere siz. 1000kişi görürseniz statt iyi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@