Mandıralı'dan "saldırın" talimatı

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, tüm futbolcularını Galatasaray derbisinde saldırgan bir oyun anlayışı ile mücadele etmeleri için uyardı. Galatasaray'ın maçlarını tekrar tekrar izleyerek, rakibin etkili ve zayıf yönlerini oyuncularına ezberlet

Trabzonspor 19.02.2016, 08:07
Mandıralı'dan

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, tüm futbolcularını Galatasaray derbisinde saldırgan bir oyun anlayışı ile mücadele etmeleri için uyardı. Galatasaray'ın maçlarını tekrar tekrar izleyerek, rakibin etkili ve zayıf yönlerini oyuncularına ezberleten, takımdaşlık ruhunun sahaya yansıması için yoğun bir çaba sarf eden genç hocanın özellikle tecrübeli isimlerden maç içerisinde sorumluluk almalarını istediği öğrenildi. 

Onları mutlu edeceğiz 

Mandıralı, zor günleri geride bırakmak istediklerini belirterek, "Daha cesur bir futbol oynayacağız, her maçı kazanmak için mücadele ediyoruz. Galatasaray maçını kazanmaya gideceğiz. Sadece galibiyeti düşünüyoruz. Dolayısıyla bu zorlu maçtan 3 puan alacak kapasitemizin de olduğunu düşünüyorum. Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (5)
numan altuntaş 5 yıl önce
"saldırın" tamam da tedbiri elden bırakmayın. sonra hüsrana uğramayalım.
ali duran 5 yıl önce
zor dostum zor daha Akhisar'ı yenemiyoruz
orhan usta 5 yıl önce
ali duran sazan burda.
zeki 5 yıl önce
Ne saldırması be akıllı kontrollü oyna bu takımlan saldırırsan yenilirsin bir puanda iyidir yenilmektense deplasmanda kaç galibiyetin varda saldıracaksın.
ali duran 5 yıl önce
orhan usta küstahıda burada

Gelişmelerden Haberdar Olun

@