Mandıralı: ‘Ortak sevdamız Trabzonspor’

Mersin-Beşiktaş-Sivas serisinden çıkarılan 6 puanla rahat nefes alan teknik direktör Hami Mandıralı, bu sezon yaşanan tablonun herkes gibi kendisini de üzdüğünü, ancak şimdi tartışma değil, sezonu en iyi şekilde tamamlamak için uğraşma zamanı olduğunu söy

Trabzonspor 22.03.2016, 08:16
Mandıralı: ‘Ortak sevdamız Trabzonspor’
Mersin-Beşiktaş-Sivas serisinden çıkarılan 6 puanla rahat nefes alan teknik direktör Hami Mandıralı, bu sezon yaşanan tablonun herkes gibi kendisini de üzdüğünü, ancak şimdi tartışma değil, sezonu en iyi şekilde tamamlamak için uğraşma zamanı olduğunu söyledi.
 
En büyük destekçilerinin her zamanki gibi taraftarları olacağını söyleyen Bordo-Mavililer’in hocası, “Trabzonspor’un gerçekleriyle örtüşmeyen ve sizleri olduğu kadar benim de içimi acıtan bu sezonki durumumuz için mazeret üretmenin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Bugün herkesin desteğiyle takımı layık olduğu yerlere taşıma zamanı. Tartışılacak ne varsa sezon sonuna bırakılmalı ve bütün enerjimizi sahaya yönlendirmeliyiz” diye konuştu.
 
‘Ortak sevdamız Trabzonspor’
 
Karadeniz ekibinin hocası, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Trabzonspor, her kademesinde futbol oynamış ve parçası olmaktan onur ve gurur duyduğum bu büyük camia, her zaman en iyisini hak etmiş ve görmüştür. Tekrar söylüyorum, bugün yaşanan sorunları tartışma zamanı değil, zaman hep birlikte destek zamanı.”
Yorumlar (6)
erol 5 yıl önce
Ortak sevdamiz sensin hami!
hasan öztürk 5 yıl önce
Yemezler...o zaman sende evde otur bizim gibi Trabzonsporun maclarını evden izle
serdar gemiçi 5 yıl önce
Ortak sevdamız senin Ceketin.
ali duran 5 yıl önce
Ortak sevdamız Lucescu o gelirse sen gidersen Trabzonspor şaha kalkar kükremiş At gibi
zafer Turalı 5 yıl önce
HAMI şundan emin olabilirsin taraftarın ortak sevdası ya Lucescu yada Ersun Yanal. Sen olmadığın kesin. 7-8 KALITELI TAKVIYEYLE. bu takım seneye güzel bu iki hocadan biriyle rahat kafaya oynar. TABII ENAZ 9-10 OYUNCUYA "GOOD BYE"DENECEK. DOUGLAS,FATIH ATIK,MUSA NIZAM VS.
Yasar Dursun 5 yıl önce
Bu saat´den sonra antröneri tekrar degistirmek cok anlamsiz. Tartismasi bile anlamsiz. Sezon sonunda kesinlikle yeni bir hoca sart AMA Hami Hoca bu sezonu bitirsin ve ondan sonra yeni antrönerin yaninda yardimci olarak devam edebilir. Tabiki kendisi ve en önemlisi yeni hoca bunu kabul ederse. Yeni Hoca Hamiyi kabuletmesede hic sorun degil. Hami bizim dir! Trabzonsporludur! Suan hocalik konusunda Trabzonspor icin yeterli degil ama bunu kendisi degistirebilir. Hami hocaliga devam etsin. Kendisini gelisdirsin, baska kulüblerde kendini ispatlasin ozaman baska bir zaman yine Trabzonsporda hocalik yapabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@