Mandıralı için final maçı gibi

Sadi Tekelioğlu’ndan görevi devraldıktan sonra bir türlü galibiyetle tanışamayan teknik direktör Hami Mandıralı, Kayserispor maçına final gözüyle bakıyor.   Kupada Gaziantepspor ve Akhisar Belediyespor’a mağlup olan Fırtına, ligde de yine Akhisar’a boyun

Trabzonspor 15.02.2016, 08:05
Mandıralı için final maçı gibi
Sadi Tekelioğlu’ndan görevi devraldıktan sonra bir türlü galibiyetle tanışamayan teknik direktör Hami Mandıralı, Kayserispor maçına final gözüyle bakıyor.
 
Kupada Gaziantepspor ve Akhisar Belediyespor’a mağlup olan Fırtına, ligde de yine Akhisar’a boyun eğmişti. 47 yaşındaki çalıştırıcı, “Avni Aker’de beyaz bir sayfa açacağız. Ayağa kalkacağımız süreç başlıyor. Bu da o sürecin ilk karşılaşması. Çıkış maçımızı oynayacağız” dedi.
 
Artık kaybedecekleri bir şey olmadığına vurgu yapan Mandıralı, “Cesur bir futbol sergileyeceğiz ve galibiyet için tüm kozlarımızı ortaya koyacağız. Camianın da taraftarın da morale yani galibiyete ihtiyacı var. Ligde olabildiğince puan toplayacağız. Eksiklerimiz döndükçe, potansiyelimizi ortaya çıkartacağız” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (2)
ali duran 5 yıl önce
Haminin ipi bugün çekilir Hami bu kafayla takıma maç kazandıramaz ham hayeller kuruyor
doğan yıldız 5 yıl önce
hocam ne olur douglas,fatih,sefa yı oynat .izlemeye doyamıyoruz:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@