7m


7m

hyundai

Malum medyadan Trabzonsporlu futbolculara hadsiz sözler!

Beyaz TV ekranlarından Trabzonsporlu futbolculara eğlenceleri üzerinden saldırdılar.

Trabzonspor 19.05.2022, 13:14 19.05.2022, 13:40

Haber61 - Haber Serivisi / Trabzonspor’un şampiyonluğunu çekemeyen bir grup hadsizin bordo mavili ekibe ve futbolcularına saldırıları devam ediyor.

Magazin programı altında yaptıkları Söylemesem olmaz adlı programda Trabzonspor'un şampiyon futbolcuları Uğurcan Çakır, Dorukhan Toköz ve Arda Akbulut’a yaptıkları şampiyonluk eğlencesi üzerinden hadsiz yorumlarda bulundular.

Uğurcan Çakır’ın eşi Kübra ile katıldığı gece hakkında yapılan hadsiz saldırı sonrası Beyaz TV’ye tepki yağdı.

Trabzonsporlu futbolcuların eğlendiği anları ekranlara 'Trabzonsporlu futbolcuların utanç gecesi' olarak yansıtan Beyaz TV'nin bordo mavili futbolcular için 'Ahlaksız' ifadesini kullanması ise taraftarların yoğun tepkisine neden oldu.


Yorumlar (17)
mehmet 1 ay önce
Akp basini yapacak bir sey yok. Bu zihniyete 20 yildir oy veriliyor.
ABDULLAH KOÇ 1 ay önce
NE ALAKA? ŞİMDİ AKP İLE BU İŞİN NE İLGİSİ VAR ? BEYAZ TİVİ İZLEYENLERE IQ TESTİ YAPILMALI .
osman 1 ay önce
bu haberi yapanların analarından emdikleri sütleri burnundan getirmesi gerekir trabzonspor camiasının
Gazipaşalı.. 1 ay önce
Bu tv sahipleri ülkeyi yokluk sefalete sürükleyen çetelerdir. Anka parktan 750. bin euro ülke kasasından yüz binlerce paralarını iç eden insanların kanalıdır bu kanal.. Sonuçta bu kanalın sahipleri ile ilgili yüzlerce dosya iç işleri bakanlığı tarafından incelemeye tabi tutulması bekleniyor. Bu kanalın yaptıkları bence çok normal hadi Trabzon ilk seçimde Trabzon'dan tulum çıkaralım % 70 yetmez % 90 yapalım. Oylarımızı..
Erdem 1 ay önce
Muhabire saldırıyı eleştirmişler eğlenmek zaten hakları diyorlar ne var bunda. Bu gece kulüplerinin altında neden otopark yok yada önünü kapatırsın ne girerken ne de çıkarken görüntü alınamaz olur biter. Aynısı Serdar Ortaç için yapıldı hatta önüne kaçırmıştı ama kimse çekme diye basını tehdit etmedi.
Hezber61 1 ay önce
Görüntüdeki kişi uğurcan değilki Uğurcan ın kolları dövme dolu görüntüdeki kişide hiç dövme yok dublör kullanarak algı yapıyorlar
bn61 1 ay önce
arkadaşlar gaza gelmeyim uğurcan çakır diye birini gösteriyorlar hiç dikkat etmiyormusunuz adamın kolların da nokta kadar dövme bile yok hepsi sahtekar beyaz tv nin sahibi ne ki
ilhan 1 ay önce
sizene kardeşim önce söylemessem olmaz ekibine bir bakım o kadar temizlerki sanki pavyon yapmamışlar gibi
DeliDalga 1 ay önce
Arkadaşlar… resmen komplo .. uğurcanın kolu dövmeli. Siteler kaynıyor. İyi araştırın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@