Malatya başkanı Gevrek yine konuştu: Eğer yalanlarlarsa...

Malatyaspor başkanı Adil Gevrek'ten yeni bir Trabzonspor maçı açıklaması geldi.

Trabzonspor 27.01.2020, 09:50
Malatya başkanı Gevrek yine konuştu: Eğer yalanlarlarsa...

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Trabzonspor ile aralarında gerilim yaşanmasına neden olan maç ertelemesi ile ilgili açıklama yaptı.

Gevrek, kendilerini TFF'den bir yetkilinin arayarak yabancı oyuncuların Malatya'ya gelmek istemediğini söylediğini aktardı.

Gevrek'in açıklamaları şu şekilde:

"EĞER TFF YALANLARSA KİMİN ARADIĞINI AÇIKLAYACAĞIM"

"Sanki biz Malatya'da ölenler bizim umrumuzda değilmiş gibi maç oynansın demişiz gibi konuşmalar yapılıyor. TFF'den bunu istediler, Trabzon'daki yabancıların gelmek istemediğini söylediler. Bunu bize söyleyen TFF yetkilisi. Eğer TFF yalanlarsa bu durumu da çıkıp beni arayan yetkiliyi de açıklayacağım"

"BİZ BÜTÜN MAÇLAR ERTELENSİN DEDİK"

"Trabzon ile kardeşliğimiz var. Onlar geldiği zaman, biz gittiğimiz zaman çok güzel ağırlanıyoruz. TFF'den Trabzon gelmek istemiyor denilince bizim ağırımıza gitti. Böyle bir şey olunca da biz tüm maçların ertelenmesinin daha doğru olduğunu TFF'ye söyledik."

"SADECE TRABZON İSTİYOR DİYE BUNU YAPMAK DOĞRU GELMEDİ"

"Bu şehrin Valisi, Milletvekilleri, Belediye Başkanı istemiyorsa zaten oynanmamalıdır. İşin çıkış noktası TFF yetkilisinin bize bunu söylemesi. Trabzon gelmiyor denmesi bizi üzen taraf oldu. Bu olay bizim umurumuzda değilmiş gibi oynamak istememiz gibi bir algı var. Sadece Trabzon istiyor diye bunu yapmak doğru gelmedi."

"NEDEN İNSAN HAYATINI TEHLİKEYE ATMAK İSTEYELİM"

"Medem bizi arayarak erteliyorsunuz, o zaman neden bizi dinlemiyorsunuz. Bizim kızdığımız olay, Trabzon'un yabancıları gelmek istemiyor bize dendikten sonra oynamak istiyoruz dedik. Olay tamamen bu. Bizim ailemiz, herşeyimiz Malatya'da. Neden bazı şeyleri tehlikeye atmak isteyelim?"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (60)
ALP 2 yıl önce
Konustukca batiyosun gevrek istanbul icin bu kadar hirpalama kendini Trabzonspor her seyin farkinda
Cemil sen 2 yıl önce
Adam açıklarım diyor kimin aradığıni, ortada yalan yok denek ki, neyin savunmasını yapiyorsun sen hala. Boş yapma
Hasan 2 yıl önce
Fenerin avukatı.
Serkan 2 yıl önce
aspetli53 sen kendi derdine yan takımın asansör olmuş bir inip bir çıkıyor hala istanbul yalakalığı peşindesin
aspetli53 2 yıl önce
işine gelmedi tabi.
fırat 2 yıl önce
TFF ikili oynuyorsa olayı karıştıran onlar demek ki. Adi herifler. TFF devreye girdiğine göre şampiyon belli. Allah büyük. Oyunları bozulur inşAllah.
Mcy61 2 yıl önce
Dün Trabzonspor du gelmeyen bugün Trabzonspor un yabancıları yarın kim olur bilinmez... Toroğlu nun dediği gibi gevrek gevrek konuşuyorsun.... neymiş federasyon yalanlarsa kişiyi açıklarmış delikanlı isen direk açıkla ak koyun kara koyun çıksın ortaya ama olmaz önce kendini sağlama alman lazım bir halt yedin temizlemeye çalışıyorsun....
Fatih 2 yıl önce
Malatya başkanına siz kim oluyorda hadsiz söylemlerde bulunuyorsunuz. Iyi yâda kötü olduğu size mi düştü. Hadsiz terbiyesizler.. gidin kapınızın önünün pisliğini temizleyin
Suleman 2 yıl önce
Ozaman deprem enkazlar devam ederken mac oynama istegin nedir...samimi degilsin taraf oldun fbyle birlikte demeclerin ayni tarafta Malatyaya Ellaziga gecmis olsun Başkan kardeşligi bakmaya calisma..
Şimşek 2 yıl önce
Lan asena gibi kıvırma gevrek,velevki Trabzonspor un yabancıları gelmek istemedi diyelim,ne sanıyorsun bu klübü sen ali babanın çiftliğimi ? Sayın Ahmet ağaoğlu bu klübün başkanı ve son söz son karar ondadır,yabancısı yerlisi bu klübün çalışanıdır,kardeşlik mardeşlik hikaye bundan sonra minzi parayla ,ali koç şeref yoksunu bakalım sen nasıl kıvıracan 4 gözle senin yapacağın açıklamayı bekliyoruz,sana yalı çocuğu dedi erman hoca ama sen başka bişey çocuğusun aslında
usta 2 yıl önce
beni en çok üzen fenerin kullanmak için her zaman kendine bir anadolu takımını kolaylıkla bulması.
fatma 2 yıl önce
bu adam şeye benzemiyor palu muydu neydi..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@