banner491

Makbuzu göster Usta!

Taraftardan Muharrem Usta'ya "Makbuzu göster" mesajı!

Makbuzu göster Usta!

Trabzonspor Kulübü forma kampanyasına destek verenleri sitesinde yayınlayarak teşekkür etti. 

Kulübün resmi sitesinden isim isim yayınlanan teşekkür yazısında  ‘2019 – 2020 sezonu formalarımız için başlattığımız #KeşanChallenge kampanyasına ücretlerini nakit ödeyerek’ ifadesinin yer alması dikkat çekti. 

Trabzonspor eski Başkanı Muharrem Usta’nın da forma kampanyasına katıldığı buna karşılık teşekkür edilmemesine sitem eden bir mesaj yayınladı. Takipçileri de muharrem Usta’yı ‘Makbuzunu göster kulüpten hesap soralım başkan. Çifte standart yapılmasın’ diyerek mesaj yağmuruna tuttu. Şimdi gözler Usta’ya ve makbuza çevrildi? Forma aldıysa  makbuz nerde?


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 2 ay Önce

Bence, HasanİHO batırdı. Usta beceremedi kabul. İho kasıtlı batırdı. İno bir yılda iki takım kurdu. Aldıklarının maaşını, kulüplerin bonservisini, menejer paralarını ödemedi. Kulübün tüm değerlerini yok etmeye çalıştı. Hepsi ile kavga etti. Hami ile 1461 takviyeli takım bugünkü gibi uçuşa geçmişti. Hamiyi kovdu takımı dağıttı. 600 milyonluk borç bıraktı. Usta ise spor adamı değildi. Yapamadı. Beceremedi. Bir daha istesenizde aday olmaz. Rencide etmeye hiç gerek yok. Adamı batırmayalım, bitirmeyelim. Enerjimizi yeni yönetime desteğe harcayalım.

Burak
Burak @Hasan - 2 ay Önce

Muharrem Usta, beceremedi evet, ama söylediği yalanları unutmadık. kendi kendine yaptığı sponsorluk anlaşması, uefadan kısıtlamaya rağmen yapılan transferler ve göstere göstere gelen cezalar, çantasını alıp giden ve ardından kulübü dava eden futbolcular, bitme noktasına gelen alt yapı...

Feslegen
Feslegen - 2 ay Önce

Yavv ne saf insanlar olduk biz trabzonlular.hâla bu fetbazi savunabiliyorsunuz ya pes yemin ediyorum.bize hersey müstehak..bu herif kapinin altindan iceri sizmaya calisan fare gibi.bunu nasil göremezsiniz

Ömer Çelik
Ömer Çelik - 2 ay Önce

Amatör spor kulübü idarecisi olarak bize malzeme yardımı yapacağını söylediği halde hiç bir sözünü yerine getirmedi. Bence yanlış bilgi veriyor

Hasan
Hasan - 2 ay Önce

Usta maalesef makbuz gösteremez. Çünkü formayı alacaklarına karşılık istemiş. Yazdığım iki yazı çelişiyor farkındayım. Ustamız verdiği zararı önce kapatsın. Sonra ne alacağı varsa konuşabilir. Diğer forma alan işadamlarının da alacakları var. Ama formayı da nakit ödeyip almışlar. Mesela son dönemin başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan, önceki dönemden Nezat Aydın. Usta bu işi fazla eşelememeli yakışmıyor onun gib iş işadamına. Almazsa da canı sağ olsun.

senol
senol - 2 ay Önce

Bu.ne.kin.anlamadim.bu.adam.bu.kulupe.ne.yapti.bu.kadar.tislamiyor

Osman
Osman @senol - 2 ay Önce

La bu ne kün sen anladın mı hala ? Adam sadece özer ve aykut demirin alacaklarından deragat ettiğinin imzasını atmadı diye 11 milyon TL borçlandık harırlıyon mu sazan ?

Fatih
Fatih - 2 ay Önce

Aynen hasan kardeş katılyorum cahil iho batırdı. Bu adam değil

İsmail
İsmail - 2 ay Önce

Teşekkürler Ahmet başkanım
Teşekkürler Ünal hocam ts ye bu borç yükünün altına sokupta kaçanlara yazıklar olsun

şehzade
şehzade - 2 ay Önce

işi gücü yalan bu kriptonun tarihinin en büyük kazığını attı bunun trabzona bile sokmamak lazım


banner441

banner494