Lucescu'dan Trabzon'a şaka gibi teklif!

Sabah Gazetesi yazarı Gürcan Bilgiç, Rumen teknik adam Mircesa Lucescu hakkında, çarpıcı bir açıklamada bulundu.   Bilgiç, Lucescu'nun Trabzonspor'a oğlu Razvan'ı önerdiğini, Trabzonspor yönetiminin ise kendisini istediğini, Rumen hocaya ilettiği bilgisin

Trabzonspor 14.12.2015, 14:40
Lucescu'dan Trabzon'a şaka gibi teklif!
Sabah Gazetesi yazarı Gürcan Bilgiç, Rumen teknik adam Mircesa Lucescu hakkında, çarpıcı bir açıklamada bulundu.
 
Bilgiç, Lucescu'nun Trabzonspor'a oğlu Razvan'ı önerdiğini, Trabzonspor yönetiminin ise kendisini istediğini, Rumen hocaya ilettiği bilgisini aldığını ifade etti. 
 
Bligiç, "Son duyduğumu söyleyeyim mi; Lucescu demiş ki,'Oğlum gelsin, ben danışman olayım' demiş. Trabzon yönetimi de, 'Seni istiyoruz' demiş, yani Lucescu böyle bir cevap vermiş. Bu bir bilgidir, duyum değildir." ifadelerini kullandı.
Yorumlar (4)
Serdar 5 yıl önce
Oğluyla gelirse,başarısızlık halinde ikisi de gider.ama lucesku CEO, teknik direktor başkası olursa,basarislik halinde td gider.kısaca oğlu,luceskunun ömrünü kısaltır.
ahmet 5 yıl önce
Yaşlı, yorgun adamlara hiç gerek yok. Kendi evlatlarından her hangi birisi Trabzonsporu çok rahat şampiyon yapar. Önemli olan dış güçlere karşı camia desteğidir. Dış güçlere karşı yönetim yalnız kalmamalı. 2011'de Sadri Şener ve Şenol Güneş ikilisi çok sahipsiz kaldı. Taraftar cami ve yönetim birlik olmalı.
Irfan 5 yıl önce
Hami hami hami hami
Ergün 5 yıl önce
HAmiiiiiiiiiii baskasi yalan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@