banner526

banner533

banner513

Lucescu yüksek uçtu

Trabzonspor'un listesinin ilk sıradasındaki teknik direktör adayı Mircea Lucescu ile yapılan ilk resmi görüşmenin detayları ortaya çıktı. Yönetim, tecrübeli çalıştırıcı ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek, takımın başına geçmesini teklif etti. Luces

Trabzonspor 21.12.2015, 08:03
Lucescu yüksek uçtu
Trabzonspor'un listesinin ilk sıradasındaki teknik direktör adayı Mircea Lucescu ile yapılan ilk resmi görüşmenin detayları ortaya çıktı. Yönetim, tecrübeli çalıştırıcı ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek, takımın başına geçmesini teklif etti. Lucescu'nun, görüşmede Trabzonspor'da çalışmak için 100 milyon dolar'lık bütçe ve oğlu Razvan Lucescu'nun da ekibinde olmasını şart koştuğu bildirildi. Bordo-mavili yönetim, aldığı bu şok yanıt karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. 
 
Bu şartlarda zor! 
Lucescu ile görüşmeleri sürdürecek olan yönetim kurulu, Rumen teknik adamdan gelen karşı teklifi masaya yatıracak. Özellikle istenilen bütçenin şu andaki ekonomik durumda oluşturulmasının zor olduğu konusunda yönetim kurulunun ortak kanıya varıldığı öğrenildi. Başkan Muharrem Usta'nın kulübün imkanları çerçevesinde sunulabilecek bütçeyi belirledikten sonra, Lucescu ile son bir kez bir araya geleceği ve alacağı yanıta göre Rumen hoca için kararını vereceği bildirildi.
Yorumlar (5)
Murat aygün 5 yıl önce
Allah aşkına yönetim cevap karşısında şok olmuş.. Ya insanlarla alay ediyorlar. Luce gibi kariyer yapmış bi hoca ne istcek zannedyolardı 100 az demiş. Her yıl her gelen aynı teraneler senenin takımını oluşturacaksınız dimi:) bu filmi de izlemiştik.
ONUR KAYA 5 yıl önce
tamam da ne cevap vermesini bekliyordunuz, teklif yaptığınız adam şota değil, her sene şampiyonlar liginde hocalık yapan lucescu !
ali duran 5 yıl önce
Luçenin gelmeyeceği baştan belliydi.Trabzonspor için en doğrusu Ersun Yanal tabi transferleri Ersun Yanal yapmalı iki sene takımın başında tutulmalı sonrada Şenol güneş getirilmeli Ersun Yanal takım kurmada birinci sınıf teknik adam Şampiyonluğa oynatmakta Şenol Güneş'in işi başka alternatif yok diğer teknik direktörler takım kuramaz yanlış transfer yaptırıp 6 ay yada bir sene sonra kovulurlar
Serkan 5 yıl önce
Ne bekliyordunuz gerçekçi olun şampiyonluğa oynayacak kaç oyuncu var takımda.
hayrrettin erol 5 yıl önce
100 milyon Dollar nedeirk TS bi súrū isadami siyasetcisi sevdalisi var bre,bre,bre

Gelişmelerden Haberdar Olun

@