banner539

banner526

banner533

banner513

Lucescu Trabzon'a geliyor mu?

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, NTV Spor canlı yayınına açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'un yeni başkanı, Fenerbahçe'ye zeytin dalı uzatırken, "Savaş yok, düşmanlık yok. Aziz Yıldırım ile bir araya gelebilirim, ama herkes yerini bilecek. Biz inanıyor

Trabzonspor 17.12.2015, 18:48
Lucescu Trabzon'a geliyor mu?

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, NTV Spor canlı yayınına açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un yeni başkanı, Fenerbahçe'ye zeytin dalı uzatırken, "Savaş yok, düşmanlık yok. Aziz Yıldırım ile bir araya gelebilirim, ama herkes yerini bilecek. Biz inanıyoruz ki, bizim hak ettiğimiz şampiyonluk bize teslim edilebilir. Bu bizim hakkımız, inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Lucescu ile ilgili de yeni bir açıklama yapan Usta, "Lucescu ile görüşmelerimiz oldu, hala da görüşüyoruz. Onun gibi deneyimli bir hocaya ihtiyacımız var. En az 3 yıllık olmak kaydıyla Lucescu gibi bir hocamıza ihtiyacımız. Olağanüstü şartlar olmadıkça, sağlıklı bir istikrarlı sürece gireceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (3)
Kntrc 5 yıl önce
Bu lucescu mevzusu iyice sakız olmaya başladı
Ali Kemal 5 yıl önce
Başkanın açıklamalarından benim vardığım sonuç, Trabzonspor'un yeni hocası Ersun Yanal olacak.
Ğorğpr'lu 5 yıl önce
Bu konuyu "temcit pilavı" gibi sürekli ısıtıp önümüze sürmeyin. Olmaz! Devre arasında şampiyonluk yaşamış, gençlere sahip çıkan, bitişik mahallenin çocuğu SAĞLAM adamı getirin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@